Marmoleum Praha

Marmoleum (podlahová krytina) patří mezi produkty společnosti Podlahy Praha. Marmoleum je označení pro stoprocentně přírodní linoleum. Tato podlahová krytina se skládá ze směsi lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů aj. PVC podlahy se liší v tom, že nejsou odolné jako marmoleum. Na tuto podlahovou krytinu dávají výrobci běžně 30-ti letou záruku. Trvanlivost této extra odolné krytiny je však i 50 let! Marmoleum Praha společnosti Podlahy Praha nemůže zklamat ani extra náročné klienty.

Pro více informací o firmě Podlahy Praha a jejich službách či produktech volejte na číslo 702 013 119.

Komunardů 1154/38
170 00 Praha 7, Holešovice‎

Právě tak jako naše firma na luxusní koupelny Praha, s velkými zkušenostmi toho oboru, nabízíme služby na profesionální úrovni, tak i společnost Podlahy Praha, nabízí ty své produkty a služby o stejné kvalitě.

Marmoleum se vyrábí ryze ekologicky, a případná likvidace je také ekologicky nezávadná. Marmoleum spalujeme, aniž bychom zatížili důležité životní prostředí. Likvidovaný materiál můžeme bez okolků vyhodit třeba na kompost, protože se bez problémů časem rozloží.

Podlaha z marmolea (linoleum) drží teplotu, disponuje antibakteriálními účinky, a je antistatické, to jest - nepřitahuje prach, čili je třeba vhodná pro alergiky a astmatiky. Je navíc odolné vlhkosti. Marmoleum aplikujeme, bez problému, i na podlahové topení.

 

Marmoleum - důvod volby této podlahové krytiny?

 • přírodní materiál na 100%
 • životnost mezi 30 až 50 roky
 • je tvrdé, ale pružné - je dostupné v různých stupních tvrdosti
 • velký výběr dekorů, vzorů a barev
 • je antibakteriální
 • protihlukové a tepelně izolační vlastnosti
 • je antistatické (nevodivé)
 • vysoce odolné mechanickému poškození
 • instalace marmolea je možná i na podlahové topení
 • je šetrné k životnímu prostředí
 • je biologicky rozložitelné na 100%
 • udržba marmolea je více než snadná
 • má neviditelné spoje (spoje mezi jednoltivými pásy marmolea)

 

Marmoleum - mnoho dekorů, vzorů a barev

Marmoleum dává velké množství možností. Můžete vybírat ze sytých, zářivých, mramorových, ale i ineutrálních barev. Marmoleum si můžete vybírat z několika řad, z více než 160-ti barevných tónů. Výrobci nám dali možnost vybrat si také vlastní barvu na míru. Výrobce dodává barvy i na přání zákazníka. Přírodní pigment a dřevitá moučka jsou velmi odolné suroviny vůči UV záření, používají se k výrobě marmolea. Barvy jsou tak jasnější a živější, a to po velmi dlouhou dobu (trvanlivost kolem 50-ti let).

Marmoleum kombinace čítají cca 160 nejrůznějších podlahových vzorů, je možné si určit obrazce (variace) za využití vlastní fantazie. 100% přírodní podlaha z marmolea je totiž v harmonii nejen s bydlením podle dnešních trendů a interiérovým designem, ale doslova hýří barvami, přesně podle vašich přání. Odborníci ze společnosti Podlahy Praha dokonale marmoleum zkombinují a vytvoří každému zákazníkovi originální podlahu, kterou nikdo nemá!

 

Marmoleum - pokládka

Marmoleum je dodáváno po pásech, ve čtvercích či v lamelách (marmoleum click). Na pokládku marmolea je nutno mít předem upravený podklad. Je třeba, aby byl rovný, čistý, suchý a hladký. Je to stoprocentně přírodní materiál, s řadou velmi užitečných vlastností. Vyplatí se pokládku nechat vždy realizovat odbornou firmou. Odborníci společnosti Podlahy Praha mají zkušenosti, marmoleum znají velmi podrobně a dokáží využít všech jeho vlastností. Umí realizovat tento unikátní typ pokládky.

Marmoleum pokládku, kterou zrealizovali podlaháři ze společnosti Podlahy Praha s.r.o., zásahuje minimálně do chodu každé domácnosti, i pracovního provozu. Zruční odborníci marmoleum pokládku provedou pokaždé k plné spokojenosti zákazníka. Společnost Podlahy Praha má své pracovníky, i důležitou techniku pro realizaci takové pokládky z marmolea.