Sprchové zástěny

Estetická sprchová zástěna vkusně doplní vzhled Vaší koupelny. Sprchová zástěna na vanu je současně praktickým řešením, které zajistí suchý a čistý prostor jejího okolí. K plnému komfortu Vám poslouží sprchový set, který koupelnové studio Dorint DG Centrum i k tomuto produktu nabízí.

Sprchové zástěny od Dorint DG Centrum

Společnost Dorint DG Centrum promění Vaše koupelny v moderní koupelny, ve kterých nesmí chybět luxusní prvky jakými jsou umyvadla, sprchové kouty, sprchové zástěny a další vybavení od špičkových dodavatelů. Naše produkty jsou v kvalitním a v luxusním provedení.

Sprchové zástěny - intimní prostor koupelny

Společnost Dorint DG Centrum má ve své nabídce širokou škálu sprchových zástěn od špičkových dodavatelů. Ve svém showroomu Vám je představí a s jejich výběrem profesionálně poradí naši odborníci. Rádi Vás seznámí i s dalšími produkty od světových výrobců. Luxus prozáří Vaši koupelnu i Váš domov.

Sprchové zástěny - typy sprchových koutů

Sprchové zástěny - Sprchové boxy

Sprchové boxy jsou jedinečným řešením koupelnového prostoru. Je svým řešením zcela odlišným prvkem od sprchové zástěny nebo sprchového koutu. Klient může volit ze široké nabídky rozměrů, provedení, designu i barev.

Sprchové zástěny - Venkovní sprchy

Příjemnou koupel ve venkovních prostorách zajistí venkovní sprchyZahradní sprcha bude současně estetickým doplňkem exteriéru Vašeho domova. 

Sprchové zástěny - Sprchové kouty s vaničkou

Sprchové kouty s vaničkou jsou ideální kombinací estetického a praktického využití prostoru koupelny právě tak jako sprchové zástěny s vaničkou. Jejich výhody Vám představí naši odborníci. Ze širokého spektra nabídky si vybere každý zákazník.

Sprchové zástěny - Sprchové dveře do niky

Sprchové dveře do niky řeší prostor Vaší koupelny. Ponechají koupelně její specifický vzhled, ale rozšíří její funkcionalitu. Také sprchové zástěny mají obdobný charakter, lze je však využít jen v kombinaci s vaničkou. Oba produkty mají luxusní design, který podtrhne vzhled Vaší koupelny. 

Sprchové zástěny ostatní  doplňky

Sedátko do sprchy

Požadavky náročného zákazníka na praktičnost a komfort sprchování uspokojí nabídka od špičkových dodavatelů. Společnost Dorint DG Centrum nabízí sprchové zástěny, sedátka do sprchy, kterým může být například stolička do sprchy.

Sprchové vaničky

Sprchové vaničky se tvarem, rozměrem i barvou přizpůsobí Vašim potřebám i rozměrům Vaší koupelny. Jsou estetické i praktické. Je možné je doplnit o sprchové zástěny. Každý zákazník si vybere.

Sprchové zástěny - ostatní sortiment naší společnosti

Koupelna je součástí Vašeho domova. Její interiér by měl po praktické a estetické stránce odpovídat Vašim požadavkům a vkusu. Proto společnost Dorint DG Centrum nabízí svým klientům umyvadlavodovodní baterie,  koupelnové vanysprchové koutykoupelnové radiátory, ale také obklady nejen do koupelen v širokém spektru provedení a vysoké kvalitě.