sprchové kouty s vaničkou

Sprchový kout s vaničkou nabízí vysoký komfort při umývání. Provedení jsou různorodá. Vaničky jsou dostatečně prostorné, nabízíme například sprchový kout s vaničkou 90x90, ale i sprchový kout s hlubokou vaničkou, nicméně velikostí je celá řádka. Všechny sprchové kouty s vaničkou lze doplnit o sprchový set.

Sprchové kouty s vaničkou od Dorint DG Centrum

Vaše koupelny promění společnost Dorint DG Centrum v moderní koupelny, ve kterých nebudou chybět luxusní sprchové kouty nebo sprchové kouty s vaničkou od špičkových dodavatelů. Naše produkty jsou v široké paletě typů v luxusním provedení.

Sprchový kout jinak

Koupelnové studio Dorint DG Centrum má ve své nabídce širokou škálu sprchových koutů s vaničkou od špičkových dodavatelů. Ve svém showroomu Vám je představí a s jejich výběrem profesionálně poradí naši odborníci. Rádi Vás seznámí i s dalšími produkty od světových výrobců. Luxus prozáří Vaši koupelnu i Váš domov.

Sprchové kouty s vaničkou – ostatní typy sprchových koutů

Sprchové kouty s vaničkou - Sprchové boxy

Sprchové boxy společnosti Dorint DG Centrum se přizpůsobí jakémukoliv prostoru. Jinou formou sprch jsou například sprchové kouty s vaničkou, které jsou více variabilní. Oba typy produktů jsou vyrobené z vysoce kvalitních materiálů. Provedení je luxusní ve špičkovém designu i v nejmenších detailech. 

Sprchové kouty s vaničkou - Venkovní sprchy

Společnost Dorint DG Centrum umožní příjemnou koupel také ve venkovních prostorách Vašich domovů. V nabídce jsou venkovní sprchy mnoha variant.  Zahradní sprcha bude praktické, ale současně estetické zařízení exteriéru Vašeho domova.

Sprchové kouty s vaničkou - Sprchové dveře do niky 

Sprchové dveře do niky ponechají koupelně její specifický vzhled, ale rozšíří její funkcionalitu.  Odlišnou podobu sprch mají například sprchové kouty s vaničkou. Oba produkty nabízíme je v mnoha rozměrech a provedeních, jsou vyrobené v luxusním designu, který podtrhne vzhled Vaší koupelny.

Sprchové kouty s vaničkou - doplňky

Sprchové kouty s vaničkou – sprchová zástěna

Sprchové zástěny ošetří prostor koupelen, které zůstanou suché a čisté. Zástěny nabízíme v širokém spektru provedení. V celkovém designovém pojetí koupelny nebudou působit rušivě. 

Sprchové kouty s vaničkou - sedátko do sprchy 

Stolička do sprchy je skvělým pomocníkem pro každého uživatele. Komfortní sprchování poskytují všechna sedátka do sprchy. Jejich široká nabídka uspokojí požadavky náročného zákazníka. Také sprchové kouty s vaničkou mohou být doplněné o tohoto praktického pomocníka.

Sprchové vaničky

Sprchové vaničky nabízíme v pestrém provedení tvarů, rozměrů i barev. Přizpůsobí se potřebám koupelny a poskytnou Vám požadovaný komfort. Jsou praktické i estetické. Sprchové kouty s vaničkou jsou další možnou variantou využití.

Sprchové kouty s vaničkou - ostatní sortiment naší společnosti

Umyvadlavodovodní bateriekoupelnové vanysprchové koutykoupelnové radiátory, ale také obklady nejen do koupelen jsou pouze částí velmi širokého portfolia koupelnových produktů, které nabízí Společnost Dorint DG Centrum. Výrobky jsou kvalitní, estetické v pestré nabídce tvarů, rozměrů i barev. Společným jmenovatelem kompletního vybavení koupelen je luxus.