sedátka do sprchy

Sedátko do sprchy je praktickým pomocníkem pro všechny věkové kategorie. Nabízíme rozmanitá provedení. Tyto praktické pomocníky můžete mít všude tam, kde je potřebujete. Sedačka do sprchy nebo sedátko do sprchového koutu. Komfort při sprchování ještě rozšíří náš sprchový set.

Sedátka do sprchy od Dorint DG Centrum

Vaše koupelny promění společnost Dorint DG Centrum v moderní koupelny, ve kterých nebudou chybět luxusní sprchové kouty nebo například praktické doplňky jakými jsou sedátka do sprchy od špičkových dodavatelů. Například stolička do sprchy bude Vaším skvělým pomocníkem, který Vám umožní komfortní sprchování.

Estetická sedátka do sprchy 

Naše koupelnové studio Dorint DG Centrum má ve své nabídce širokou škálu sedátek do sprchy od špičkových dodavatelů. Ve svém showroomu Vám je představí a s jejich výběrem profesionálně poradí naši odborníci. Rádi Vás seznámí i s dalšími produkty od světových výrobců. Luxus prozáří Vaši koupelnu i Váš domov.

Sedátka do sprchy - typy sprchových koutů

Sedátka do sprchy - sprchové boxy

Sprchové boxy jsou vyrobené z vysoce kvalitních materiálů. Provedení je luxusní ve špičkovém designu i v nejmenších detailech. 

Sedátka do sprchy - venkovní sprchy

Exteriér Vašeho domova lze doplnit o venkovní sprchy. Zahradní sprcha Vám dobře poslouží v horkých letních dnech. Nabízíme je v mnoha variantách provedení.

Sedátka do sprchy - sprchové kouty s vaničkou

Sprchové kouty s vaničkou jsou skvělou kombinací příjemného a praktického využití prostoru koupelen. Nabízíme rozmanitou škálu provedení. Komfort sprchování je možné doplnit o sedátka do sprchy.

Sedátko do sprchy - sprchové dveře do niky

Sprchové dveře do niky jsou ideálním řešením prostoru koupelny při zachování jejího původního vzhledu. Sprchové dveře jsou minimalistické a celkový estetický dojem koupelny nijak nenarušují. Prostor sprchy je možné doplnit o sedátka do sprchy.

Sedátka do sprchy ostatní  doplňky

Sprchová zástěna

Sprchové zástěny umožní udržet koupelny suché a čisté. Zástěny jsou v minimalistickém provedení a v celkovém designovém pojetí koupelen nepůsobí rušivě. Dalšími vhodnými, především praktickými, doplňky koupelen mohou být sedátka do sprchy.

Sprchové vaničky

Sprchové vaničky jsou provedením, barevností i rozměry rozmanité a vhodně doplní každou koupelnu. Vybavení sprchy je možné rozšířit o sedátka do sprchy.

Sedátka do sprchy - ostatní sortiment naší společnosti

Široké portfolio koupelnových produktů jakými jsou umyvadla, vodovodní baterie, koupelnové vany, sprchové kouty, koupelnové radiátory, ale také obklady nejen do koupelen, jsou kvalitní a luxusní výrobky od špičkových světových dodavatelů. Společnost Dorint DG Centrum nabízí náročným zákazníkům vybavení koupelen, které splní přísné nároky na estetiku i komfort.