Sprchové vaničky

Sprchová vanička se využívá k výstavbě sprchového koutu. Vanička do sprchového koutu vytvoří jeho dno a vymezí prostor a tvar. Sprchový kout je možné dále doplnit o minimalistické sprchové dveře a luxusní sprchový set

Sprchové vaničky s vaničkou od Dorint DG Centrum

Vaše koupelny promění společnost Dorint DG Centrum v moderní koupelny. Prostor je možné doplnit o luxusní produkty jakými jsou umyvadla, sprchové kouty, sprchové vaničky apod.

Sprchové vaničky od špičkových dodavatelů

Společnost Dorint DG Centrum má ve své nabídce širokou škálu sprchových vaniček od špičkových dodavatelů. Ve svém koupelnové studiu Vám je představí a s jejich výběrem profesionálně poradí naši odborníci. Rádi Vás seznámí i s dalšími produkty od světových výrobců. Luxus prozáří Vaši koupelnu i Váš domov.

Sprchové vaničky – typy sprchových koutů

Sprchové vaničky - Sprchové boxy

Sprchové boxy prakticky a esteticky doplní Vaše koupelny. Zákazník si může vybrat ze široké nabídky. Kromě tohoto produktu nabízí společnost Dorint DG Centrum další luxusní produkty jakými jsou umyvadla, sprchové vaničky, sprchové sety nebo sedátka do sprch.

Sprchové vaničky - Venkovní sprchy

Exteriérové sprchy poskytují péči náročným zákazníkům. Venkovní sprchy, mezi které patří také zahradní sprcha, jsou svým designem i technologickým zpracováním navržené pro exteriér.

Sprchové vaničky - Sprchové dveře do niky

Sprchové dveře do niky řeší prostor koupelny při zachování jejího původního vzhledu. Sprchové dveře jsou minimalistické a celkový estetický dojem koupelny nenarušují. Prostor sprchového koutu, který instalací dveří vznikne, je možné doplnit o sprchové vaničky.

Sprchové kouty s vaničkou

Sprchové kouty s vaničkou mohou být zcela novým a zajímavým prvkem Vašich moderních koupelen. Dalším řešením stejného prostoru koupelny může být využití sprchové vaničky. S výběrem Vám pomohou profesionálové z Dorint DG Centrum.

Sprchové vaničky – ostatní doplňky

Sprchové vaničky – sprchová zástěna

Sprchové kouty mohou být vytvořené několikerým způsobem, jedním z nich je použití sprchové vaničky. Pro vytvoření uzavřeného a intimního prostoru je možné využít sprchové zástěny

Sprchové vaničky - sedátko do sprchy

Sprchové kouty se sprchovými vaničkami mohou být doplněné o sedátka do sprchy. Obdobným typem výrobku jsou stoličky. Každá stolička do sprchy, kterou nabízíme, je prakticky řešená a esteticky provedená. 

Sprchové vaničky - ostatní sortiment naší společnosti

Interiér Vašich koupelen obohatí umyvadla, koupelnové vany, sprchové kouty, vodovodní baterie nebo koupelnové radiátory od špičkových světových výrobců a dodavatelů. Ovšem společnost Dorint DG Centrum zkrášlí i další prostory Vašeho domova. Nabízí například obklady nejen do koupelen, které harmonicky sladí Váš interiér a dodají mu punc luxusu.