Dornbracht

Dornbracht - katalogy

Dornbracht – perfektní řemeslné zpracování s důrazem na detail

Pokud ve své koupelně chcete mít dokonalé propojení funkčnosti, špičkového designu, kvality použitého materiálu, úspornosti a také komfortu při každodenním používání, obraťte svoji pozornost na Dornbracht baterie a sprchové systémy.

Firma Dornbracht, jejíž historie je delší než 60 let, nabízí baterie pro koupelny i kuchyně, jejichž zpracování a materiál jsou znakem té nejvyšší řemeslné kvality a inovativního designu. Značka Dornbracht je jedna z vedoucích značek na poli moderních designových koupelen.

Jedinečné luxusní baterie a sprchové systémy značky Dornbracht v širokém spektru různých provedení nabízí také společnost Dorint DG Centrum.

Dornbracht - luxusní baterie pro koupelny a kuchyně

Dornbracht má ve svém portfoliu luxusní vodovodní baterie a sprchové kouty / systémy nejen do koupelen, ale i do kuchyní. Můžete si vybrat baterie sprchové, vanové baterieumyvadlové baterie i dřezové baterie:

 • pákové
 • kohoutkové
 • bezdotykové
 • stojánkové
 • podomítkové

Baterie a sprchové systémy Dornbracht jsou vyráběny v různých povrchových úpravách jako je chrom, platina, matná platina, cyprum, dark platina mat, zlato, kartáčovaná mosaz, champagne, černá mat, bílá mat aj. Lze je tedy dokonale sladit s celou koncepcí koupelny nebo kuchyně.

Dornbracht baterie a sprchové systémy si vyberte u společnosti Dorint DG Centrum

 • produkty Dornbracht nabízíme v širokém spektru ucelených sérií a originálních variantách
 • v naší nabídce najdete nejen značku Dornbracht, ale nepřeberné množství produktů od předních světových výrobců, např. GroheVilleroy & BochHüppeZehnderCatalanoPorcelanosaAlapeSommerhuber
 • námi navržené uspořádání všech prvků koupelny je promyšlené tak, aby jejich běžné užívání bylo ergonomické, praktické a funkční
 • umíme navrhnout a zrealizovat jak malé moderní koupelny v bytech, tak i náročné luxusní koupelny v rodinných domech, vilách, hotelech či kancelářských centrech
 • při realizaci luxusních koupelen používáme jen ty nejkvalitnější materiály od dlouhodobě prověřených výrobců
 • vstřícnost, kreativita, promyšlenost, profesionalita, dobré vztahy se zákazníkem i dodavateli jsou u naší samozřejmostí

Dornbracht baterie a sprchové systémy – inovace, kombinace, univerzálnost

Dornbracht spojuje nejkvalitnější materiály, nejnovější špičkové technologie a oceňovaný design. Díky jednotnému uspořádání všech produktů Dornbracht je možná souhra modulů nezávisle na designu a jednotlivých sériích. Produkty Dornbracht z různých sérií lze navzájem kombinovat a univerzálně používat.

Dornbracht luxusní baterie

Dornbracht nabízí např. také speciální baterie, které se vyznačují přísnými redukovanými tvary, na mělký, široký odtok. V sortimentu jsou i luxusní baterie filigránového charakteru kombinující tvrdé s měkkými konturami a je zde speciálně vyvinutý perlátor ve tvaru 40 vodních paprsků.

Dornbracht neustále hledá nové cesty a v inovacích baterií a sprchových systémů je jednou z předních světových firem. Příkladem je luxusní novinka v podobě zážitkové sprchy s osvětlením, ve které na vás čeká dokonalý relax nebo exkluzivní horizontální sprcha, při jejichž používání můžete ležet a dopřávat si dokonalou relaxaci u sebe doma!

Dornbracht baterie a sprchové systémy si vyzkoušejte v našem showroomu

Nově otevřený exkluzivní showroom společnosti Dorint DG Centrum v Praze na Žižkově nabízí možnost vyzkoušet si luxusní horizontální sprchu německé firmy Dornbracht jako jediné koupelnové studio v Čechách.

Navštivte náš showroom a nechte se přesvědčit o kvalitách a propracovanosti materiálů značky Dornbracht. Prohlédněte si luxusní koupelnový nábytek v originálních a neotřelých designech a využijte služeb profesionálů společnosti Dorint DG Centrum.