dřezové baterie

Dřezová baterie od Dorint DG Centrum

Baterie Grohe mají mnoho podob a lze je využít do kuchyně i koupelny. Kuchyňskou linku opatříme kvalitními a luxusními výrobky. Kuchyňská baterie z naší nabídky Vás překvapí svými možnostmi. Každá dřezová baterie je uživatelsky komfortní, má mnoho technických předností, například rozsáhlý akční rádius ramene baterie nebo možnost volby vodního paprsku. Moderní koupelny Vám vybavíme umyvadlovými, sprchovými, bidetovými a dalšími vodovodními bateriemi zajímavých tvarů a řešení s širokou variabilitou barevnosti. Stačí si jen vybrat vodovodní baterie dle Vašeho přání.

Dřezová baterie - harmonie tvarů

Výběr zdánlivě nepodstatného detailu do Vaší kuchyně, jakým dřezová baterie je, má vliv nejen na komfortnější styl vaření, ale také na celkový estetický dojem. Široká nabídka tvarů dřezových baterií od zaoblených až po rovné linie v nástěnné nebo podomítkové variantě podtrhne styl prostoru kuchyně. Ušlechtilost a zpracování použitých materiálů umožňují nadčasový design. Dřezová baterie od společnosti Dorint DG Centrum zapůsobí harmonicky v každé kuchyni.

Dřezová baterie ostatní typy

Umyvadlová baterie 

Umyvadla Vašich koupelen esteticky doplní široké spektrum vodovodních baterií. Umyvadlová baterie může mít podobu nástěnné, podomítkové nebo volně stojící baterie. Podobně je tomu u produktů kuchyně. Například dřezová baterie může mít několik podob provedení i umístění.

Vanová baterie 

Vanová baterie může být umístěná na okraji vany, nad ní i vedle ní, coby volně stojící objekt. Umístění má vliv na její tvar a podobu, kterou se zahraniční designéři zabývali do nejmenšího detailu. Nabídka vanových baterií je rozsáhlá, vybavit můžete všechny koupelnové vany.

Sprchová baterie 

Sprchová baterie musí být v každém sprchovém koutu. Její podobu, tvar a umístění je volbou každého uživatele. Vždy ji tvoří hlavová a ruční sprcha. Funkcionalitu je možné rozšířit například o boční sprchu. Škála naší nabídky sprchových baterií je natolik pestrá, že vkusným způsobem doplní všechny sprchové kouty.

Dřezová baterie termostatická

Termostatická baterie je praktickou záležitostí. Nastavením termostatické hlavice se zamezí nečekané změně teploty vody v průběhu mytí. Její ovládání je snadné. Baterii nabízíme ve variantě podomítkové i nástěnné. Termostatická dřezová baterie je svým designem nadčasová.

Dřezová baterie podomítková

Podomítková baterie je dřezovou baterií, jejíž předností je především estetičnost. Těleso baterie je zabudované ve zdi a viditelné jsou pouze její ovládací prvky. Jejich provedení je luxusní a precizně vyrobené v každém detailu. Tato dřezová baterie podtrhne styl Vaší kuchyně.

Dřezová baterie - ostatní sortiment naší společnosti

Sortiment koupelnového studia Dorint DG Centrum je opravdu rozmanitý. Najdete v něm dřezové baterie, dřezy a další kuchyňské vybavení, koupelnové baterie, umyvadla, vany, koupelnový nábytek, dveře do sprchy, sprchové kouty, koupelnové radiátory a mnoho doplňků jakými jsou například sedačky a židle do koupelny až po drobnosti typu držák na osušky či mýdelník. Společnost současně nabízí obklady do koupelen, ale i do jiných prostor Vašeho domova. Všechny naše produkty vtisknou Vašemu domovu estetiku, kvalitu a luxus.

Mohlo by vás také zajímat