Grohe baterie

Grohe baterie – špičková kvalita a moderní design

Hledáte vysoce kvalitní vodovodní baterii pro vaši koupelnu nebo kuchyň? Potřebuje vaše wellness doplnit o masážní sprchové hlavice? Chybí v pokojích vašeho hotelu koupelnové baterie, které svou elegancí doplní celkový dojem z ubytování a přitom a budou šetřit vodu? Grohe baterie a sprchové systémy pro vás budou tou správnou volbou.

Hans Grohe to jsou kvalitní vodovodní, vanové, sprchové, umyvadlové, bidetové, výtokové, termostatické, bezdotykové baterie, sprchy, koupelnové doplňky, sifony, vanové výtoky a další instalační technika. Tato značka již více než 111 let představuje nejmodernější techniku, elegantní design a vysoce hodnotné zpracování baterií pro koupelnu a kuchyni.

Baterie Grohe, které uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka, nabízí v ucelených kolekcích společnost Dorint DG Centrum.

Grohe vám nabízí:

  • dlouholetou tradici
  • inovativní technologii vodovodních baterií pro koupelnu a kuchyň
  • nejvyšší kvalitu, špičkovou techniku a komfort
  • elegantní design

Grohe vodovodní baterie si vyberte u společnosti Dorint DG Centrum

  • produkty Grohe nabízíme v širokém spektru ucelených sérií a originálních variantách
  • v naší nabídce najdete nejen značku Hans Grohe, ale také mnoho dalších výrobků od předních světových výrobců, např. Villeroy & BochHüppeZehnderDornbrachtCatalano, PorcelanosaAlape, Sommerhuber
  • při realizaci luxusních koupelen používáme jen ty nejkvalitnější materiály od dlouhodobě prověřených výrobců
  • nabídneme Vám promyšlené uspořádání všech prvků koupelny tak, aby jejich běžné užívání bylo ergonomické, praktické a funkční
  • vstřícnost, kreativita, promyšlenost, profesionalita, dobré vztahy se zákazníkem i dodavateli jsou u naší samozřejmostí
  • jsme všestranní – umíme navrhnout a zrealizovat jak malé moderní koupelny v bytech, tak i náročné luxusní koupelny v rodinných domech, vilách, hotelech či kancelářských centrech

Grohe baterie a sprchové sety – bezkonkurenční šíře variant

Baterie Grohe spojují nejkvalitnější materiály, nejnovější špičkové technologie a oceňovaný design. Posledních několik desetiletí tato společnost souvisle vyvíjí a zlepšuje technologii výroby, což umožňuje dodávat všem vyrobeným bateriím zaručeně precizní tok vody.

Umyvadlová baterie Grohe i všechny ostatní produkty této značky splňují požadavky mnoha zátěžových testů, které ověřují nejmodernější technologické postupy. Díky své proslulé kvalitě a možnosti výběru z nepřeberného množství typů, jsou produkty Grohe celosvětově instalovány nejen do domácností, ale také do veřejných prostor, kancelářských center či luxusních hotelů.

Grohe vodovodní baterie se navzájem doplňují

Najít dokonalou kombinaci koupelnových baterií není jednoduché. Grohe nabízí doporučené kombinace baterií pro umyvadla, vany, bidety či toalety s vhodnými sprchami nebo splachovacími systémy. Grohe baterie se navzájem skvěle doplňují nejen vzhledově, ale také technologicky.

Hans Grohe vodovodní baterie, sprchové systémy a další sanitární technika se hodí do každého interiéru a pro každý rozpočet.

Grohe baterie a sprchové systémy si vyzkoušejte v našem exklusivním showroomu

Společnost Dorint DG Centrum vám pomůže proměnit koupelnu a kuchyni v místa, kde se budete cítit dobře. Přijďte se osobně prohlédnout naše exklusivní koupelnové studio v Praze na Žižkově, ve kterém uvidíte ucelené řady jednotlivých sérií značky Grohe. Můžete si zde prohlédnout, osahat a vyzkoušet umyvadlovou baterii Grohe v doporučené kombinaci s daným umyvadlem, vanou, toaletou či sprchou.

Samozřejmostí je zde široká nabídka dalšího luxusního koupelnového sortimentu v originálních a neotřelých designech.

Přijďte do našeho showroomu, tým našich zkušených profesionálů, Vám pomůže s výběrem a doporučí to nejlepší řešení pro vaši luxusní koupelnu.

Mohlo by vás také zajímat