Porcelanosa

Porcelanosa určuje trendy moderních koupelen

Již desítky let jsou keramické luxusní obklady a dlažby považovány za jeden z nejvíce odolných a praktických povrchových materiálů. Díky vývoji a zdokonalování moderních výrobních technologií se z nich v současné době stal atraktivní materiál, který umožňuje realizovat klasická i ta nejneobvyklejší řešen. Pokud chcete, aby Vaše koupelna měla výjimečnou tvář, s nabídkou obkladů a dlažeb Porcelanosa toho snadno docílíte.

Porcelanosa obklady a dlažby splňují všechny požadavky na kvalitu i design té nejvyšší třídy. Firma Porcelanosa je v současnosti také světový leader ve výrobě keramických obkladů i dlažeb. Specializuje se zejména na velkoformátové a rektifikované obklady i dlažby, dále mozaiky a další doplňující sortiment, jako jsou schodnice, sokly a různé dekorace. Všechny její výrobky se navzájem ideálně doplňují a vytváří neopakovatelný design.

Obklady a dlažby Porcelanosa v nepřeberném množství jsou nedílnou součástí portfolia společnosti Dorint DG Centrum. Každý, kdo si chce dopřát opravdovou kvalitu, si u nás vybere.

Porcelanosa - proč dlažby a obklady od Dorint DG?

 • nabízíme moderní obklady a dlažby Porcelanosa, které dokážou splnit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.
 • při realizaci luxusních koupelen používáme jen ty nejkvalitnější materiály od dlouhodobě prověřených výrobců např. Villeroy & BochGroheZehnderDornbrachtCatalanoHüppeAlape či Sommerhuber
 • zakládáme si na odborné přístupu k návrhu a precizním provedení prací
 • umíme navrhnout a zrealizovat jak malé moderní koupelny v bytech, tak i náročné luxusní koupelny v rodinných domech, vilách, hotelech či kancelářských centrech
 • nabídneme vám promyšlené uspořádání všech prvků koupelny tak, aby jejich běžné užívání bylo ergonomické, praktické a funkční
 • individuální přístup ke každému zákazníkovi, vstřícnost, kreativita, profesionalita a dobré vztahy jsou u nás samozřejmostí
 • jsme profesionálové s dlouholetými praktickými zkušenostmi

Porcelanosa – prestižní ocenění, kvalita a krása

Firma Porcelanosa je považována za průkopníka inovativního designu v oblasti luxusních glazovaných obkladů. Je nositelem prestižního ocenění uděleného britskou královskou rodinou za kvalitu výrobků a poskytovaných služeb. Za 40 let své existence se Porcelanosa stala lídrem ve svém oboru a udává trendy celému odvětví. Tento španělský výrobce luxusních obkladů a dlažeb byl deníkem Financial Times a domem Pricewaters prohlášen za jednu ze světově nejznámějších značek.

Porcelanosa obklady a dlažby

Dlažba Porcelanosa i obklady Porcelanosa splňují požadavky mnoha zátěžových testů, a díky své proslulé kvalitě a možnosti výběru z širokého množství typů, jsou celosvětově instalovány nejen do domácností, ale také do veřejných prostor, sportovních středisek či luxusních hotelů.

Obklady a dlažby Porcelanosa – různé textury, velikosti i vzory

 • obklady rektifikované
 • obklady XL
 • obklady nerektifikované
 • dlažby slinuté STON-KER
 • dlažby glazované
 • keramické parkety PAR-KER

Porcelanosa dlažba i obklady jsou k vidění v našem exklusivním showroomu

Chcete vědět, jaké obklady a dlažba reprezentují trendy ve světě koupelnového designu? Navštivte exklusivní koupelnové studio společnosti Dorint DG Centrum v Praze na Žižkově. Zde na vás čeká tým zkušených profesionálů, který Vám ochotně představí obklady a dlažbu Porcelanosa, a vy si o nich budete moct udělat konkrétní představu.

Nabídneme Vám nejen obklady a dlažbu Porcelanosa, ale najdete u nás stovky tvarů, barev a vzorů moderních obkladů do koupelny. Vše si můžete prohlédnout na vlastní oči, osahat, porovnat a vyzkoušet.

Samozřejmostí je zde také široká nabídka dalšího luxusního koupelnového sortimentu v originálních a neotřelých designech.

 

Mohlo by vás také zajímat