Sommerhuber

Sommerhuber - katalogy

Sommerhuber topení a vybavení wellnessu – sálavé teplo, relaxace, elegance

Wellness může mít mnoho mnoho podob, relaxovat lze jak v profesionálních wellness centrech, tak i v domácím prostředí. Při výběru nejvhodnějšího vybavení wellness, můžete volit z různých systémů topení, vířivek, parních lázní, bazénů nebo swim spa, saun vyhříváren a odpočinkových místností.

Topení a rozvržení vybavení wellnesu se staly záležitostí pro skutečné odborníky na relaxaci poskytující jeho majitelům božský odpočinek. Chcete-li ve vašem wellness dosáhnout opravdu příjemného vnitřního klima a pohody, je pro vás tím správným řešením Sommerhuber topení a vybavení wellnesu.

Produkty pro vybavení wellnessu firmy Sommerhuber s garancí nejvyšší kvality a profesionálního servisu nabízí společnost Dorint DG, která navrhuje a realizuje soukromé i veřejné bazény, sauny, luxusní vířivky a relaxační spa z těch nejkvalitnějších materiálů a v exkluzivním provedení.

Sommerhuber – tradiční řemeslo a nejmodernější technologie

Rakouská společnost Sommerhuber, jejíž historie sahá do až roku 1491, se specializuje na designová keramická topná tělesa, keramické obklady pro kachlová kamna a krby, topení a vybavení wellnessu. Produkty Sommerhuber dokáží vytvořit nepřekonatelnou dominantu interiéru, kterou budete obdivovat nejen vy, ale také všichni vaši návštěvníci.

Sommerhuber - kamna, krby a keramika

V její manufaktuře se vyrábí kachle pro tradiční kamna a krby, stejně jako designově orientovaná velkoformátová keramiku a keramika pro zařízení wellness. Každá kachle je samostatně odlita, opracována, opatřena glazurou a vypálena v průběhu 36 hodin. Průběh výroby se příliš nezměnil ani navzdory nejmodernějším technologickým standardům a různým designovým požadavkům.

Všechny výrobky Sommerhuber, ať už kachle pro krbová kamna nebo vybavení wellness, se vyznačují nejvyšší řemeslnou kvalitou.

Sommerhuber produkty si vyberte u společnosti Dorint DG

  • specializací společnosti Dorint DG jsou luxusní koupelny - realizace wellness a spa na míru
  • vaše wellness vyšperkujeme k dokonalosti - postaráme se, aby splňovalo normy, spořilo vaše náklady na energie a mělo perfektní zázemí
  • navrhneme a zrealzujeme vám odpočívárnu podle přání - anatomická lehátka nebo keramické vyhřívané lavice doplníme aromaterapií, hudbou i příjemným osvětlením
  • navrhujeme a realizujeme soukromé i veřejné wellness, ale též moderní koupelny z kvalitních materiálů a v exkluzivním provedení
  • v naší nabídce jsou nejen topení a vybavení wellnessu Sommerhuber, ale také mnoho dalších výrobků od předních světových výrobců, např. ZehnderGroheVilleroy & BochHüppeDornbrachtCatalanoPorcelanosaAlapeSommerhuber
  • nabídneme Vám promyšlené uspořádání všech prvků wellness tak, aby jejich užívání bylo ergonomické, praktické a funkční
  • vstřícnost, kreativita, promyšlenost, profesionalita, dobré vztahy se zákazníkem i dodavateli jsou u naší samozřejmostí

Sommerhuber - vyberte si z široké nabídky výrobků 

Sommerhuber topení a vybavení wellnesu jsou synonymem pro kvalitu, eleganci, design a umění. Mohou být stylizovány do různých exkluzivních provedení přesně podle přání a požadavků zákazníka. Ať už preferujete moderní linie nebo jste příznivcem útulné klasiky z široké nabídky firmy Sommerhuber si vyberete!

Sommerhuber – inspiraci najdete v našem showroomu

Hledáte-li inspiraci pro váš wellness, přijďte si prohlédnout produkty značky Sommerhuber do exklusivního schowroomu společnosti Dorint DG Centrum v Praze na Žižkově. Jsou zde k prohlédnutí v nepřeberném množství luxusní obklady, dlažby, vodovodní bateriekoupelnové vany, umyvadla i široká nabídka dalšího luxusního koupelnového sortimentu v originálních a neotřelých designech.

Pokud zvolíte variantu osobní prohlídky, rádi vás v koupelnovém studiu přivítáme, naplánujeme a navrhneme pro vás takové wellness, které bude plně splňovat potřeby vás samotných i vašich zákazníků.

Mohlo by vás také zajímat