Radiátor do koupelny

Už dávno nemusí být radiátor do koupelny pouze funkčním objektem, který prohřeje místnost a poslouží k dosušení ručníků. Radiátory se vyrábí v mnoha variantách a obohatí koupelnu o zajímavý estetický prvek.

Před samotným nákupem je dobré si položit několik otázek. Mezi tu základní patří, co od radiátoru očekáváte. Chcete těleso, které vytopí celou koupelnu, nebo pro vás prioritou radiátor na sušení ručníků a oblečení? Jaký má být radiátor do koupelny tvar a kolik prostoru může zabírat? Budete mít možnost využít elektrický radiátor s vlastním připojením?

To všechno s vámi rádi probereme v našem studiu Dorint DG Centrum, kde vám pomůžeme vybrat ten nejlepší radiátor do vaší moderní koupelny tak, aby odpovídal vašim představám a nárokům.

Radiátor do koupelny - jaké jsou možnosti?

Je mnoho variant, ve kterých se objevují radiátory do koupelny. Pojďme se na některé podívat.

Radiátor do koupelny - deskový

Tento typ nezabírá mnoho místa a je snadný na údržbu. Pro deskové radiátory je také charakteristická snadná manipulace a ovládání. Zajišťují tepelnou pohodu a dají se použít do rozličných prostorů.

Radiátor do koupelny - žebříkový

Další oblíbenou variantou je žebříkový radiátor. Ten také nezabírá místo v prostoru a dají se na něj pověsit ručníky a další prádlo. Zároveň dokáže tento radiátor poskytnout dostatečné teplo.

Radiátor do koupelny - plechový

Mezi stálice na trhu patří stále plechové radiátory.

Radiátor do koupelny - retro

Máte rádi tradiční křivky a pocit nostalgie? Retro radiátory si zachovaly styl, ale technologie jsou moderní.

Radiátor do koupelny - vertikální

Líbí se vám originální řešení prostoru? V tom případě vás zaujme vertikální radiátor.

Radiátor do koupelny- panelový

Velmi žádané jsou panelové radiátory. Hodí se do bytů i domů a je možnost je pořídit v mnoha zajímavých provedeních.

Radiátor do koupelny od prvotřídních dodavatelů

V Dorint DG Centrum si dáváme záležet na tom, abychom našim zákazníkům nabízeli zboží od nejlepších dodavatelů. Proto vám s radostí představujeme radiátory do koupelny značky Runtal od švýcarského koncernu Zehnder.

Charakterizuje je vysoká kvalita a odolnost, moderní minimalistický design a velmi snadná údržba. Tyto radiátory se snadno ovládají, vydrží dlouhá léta a nepodléhají korozi. Přijít se na ně můžete podívat do našeho žižkovského koupelnového studia.

Radiátor do koupelny - proč u nás?

Dorint DG Centrum nabízí kompletní vybavení koupelny. Při výběru radiátoru zohledníme výběr podle dalšího vybavení ve vaší koupelně tak, aby nový radiátor krásně doladil prostor. Pokud potřebujete koupelnu novou, velmi rádi vám pomůžeme s výběrem a na přání můžeme provést i vizualizaci celého projektu.

Koupelnu pozvedáme na místnost odpočinku a relaxace, kde můžete nabrat síly po náročném dni. U nás se můžeme podívat na vybrané produkty na vlastní oči a dokonce si vyzkoušet funkční SPA, které je součástí vybavení našeho studia. Nabízíme vybavení do luxusní koupelny a najdeme řešení i pro nejnáročnější klienty.

Kromě radiátorů nabízíme i koupelnové vany, exkluzivní sprchové kouty, vodovodní baterie té nejvyšší kvality a pro doladění celého interiéru i obklady nejen do koupelen.

Mohlo by vás také zajímat