panelové radiátory

Patří mezi moderní topná tělesa. Místnost vyhřívají rychle a jsou vhodná do domů i bytů. Panelové radiátory jsou žádané a populární pro své technické vlastnosti i designu, který lze uzpůsobit vkusu uživatele. Panelové radiátory jsou v nabídce v mnoha provedeních a variantách.

Panelové radiátory si drží popularitu a stále patří do moderní koupelny. Poskytují kvalitní vytápění a zároveň splňují požadavky na úsporu energie. Jsou stylové a elegantní. Pohodlně se ovládají a jejich nastavení je jednoduché. Vyznačují se úsporou energie a nízkou hmotností.

V našem koupelnovém studiu Dorint DG Centrum vám rádi pomůžeme vybrat správné koupelnové radiátory do vašeho prostoru tak, aby odpovídaly vašim estetickým požadavkům i praktickým potřebám.

Panelové radiátory - proč u nás?

Vybrané radiátory a další produkty do koupelny si můžete na vlastní oči prohlédnout v našem žižkovském showroomu na Praze 3. Rádi vám představíme všechny nejnovější trendy na trhu. Na požádání pro vás vytvoříme i vizualizaci celého projektu, abyste si mohli lépe představit, jak bude vypadat vaše budoucí koupelna.

Věříme, že z každé koupelny se mohou stát moderní lázně. To vám dokážeme i naší pobočce, kde se můžete podívat na naše funkční SPA a dozvědět se víc o možnostech luxusní koupelny. Tato místnost má sloužit k odpočinku a k tomu, abyste po náročném dni nabrali zpět své síly a měli možnost kvalitní relaxace.

Panelové radiátory - naši dodavatelé

Vybíráme pouze mezi těmi nejlepšími dodavateli a panelové radiátory nejsou výjimkou. Radiátory do koupelny švýcarské značky Runtal, která je součástí rodiny firmy Zehnder, patří ke špičce na trhu. Tato firma se věnuje topné technice už dlouhé desítky let a představuje skvělé produkty.

Radiátory Runtal vytvářejí zajímavý interiér a již dávno neplní pouze praktickou funkci. Tyto panelové radiátory nejsou přitažlivé pouze z hlediska funkce a krásy, ale i každodenního používání. Lehce se ovládají, jsou vyrobeny z antikorozních materiálů a snadno se udržují. Řešení radiátorů je udržitelné s ohledem na spotřebu vody a tepla. Tyto nevšední a luxusní panelové radiátory rozhodně stojí za vaši pozornost.

Panelové radiátory -  možné typy

Jaké jsou typy a možnosti v rámci výběru panelového radiátoru? Pojďme se na ně podívat.

Panelové radiátory - designové

Panelové designové radiátory ihned na první pohled uchvátí vás i vaše hosty.

Panelové radiátory - deskové

Mezi další klasické řešení patří také deskové radiátory.. Ty jsou nenáročné na prostor, snadno se udržují a lehce se s nimi manipuluje.

Panelové radiátory - elektrické

Tento panelový elektrický radiátor oceníte v případě, pokud chcete topné těleso připojit do zásuvky či elektrické sítě.

Panelové radiátory - plechové

Plechové radiátory jsou při výběru další oblíbenou variantou panelových radiátorů.

Panelové radiátory - vertikální

Chcete netradiční prvek v koupelně nebo máte pocit, že se do vašeho prostoru nic z nabízeného nehodí? Zkuste panelový vertikální radiátor.

Panelové radiátory - další možnosti radiátorů

Nevybrali jste si z nabízených? V tom případě vás možná zaujme další varianta, kterou nabízíme.

  • Žebříkový radiátor je další praktická varianta do malého prostoru, zvlášť pokud potřebujete zároveň sušit ručníky či oblečení.
  • Retro radiátor může zajímavým způsobem ozvláštnit vaší koupelnu.

Kompletní vybavení koupelny  

Podívejte se na naši kompletní nabídku, v rámci které vám vybavíme celou koupelnu.

Mohlo by vás také zajímat