vertikální radiátory

Tyto radiátory jsou orientovány na výšku a zapadnou do téměř každého interiéru. Vertikální radiátor se může stát praktickým pomocníkem a estetickým prvkem v jednom. Tento typ topného tělesa si vybírají lidé, kteří touží po originálním řešení koupelny, či by k nim do prostoru jiný typ radiátoru nezapadl. Vertikální radiátor se hodí do každé moderní koupelny.

Vertikální radiátory mají různé odstíny a provedení. Vybrat se dá ze široké nabídky na trhu. Mnoho jich je doplněno praktickými držáky na ručník a oblečení.

V našem studiu Dorint DG Centrum vám rádi pomůžeme s výběrem toho nejlepšího radiátoru. Je dobré se před koupí a výběrem zamyslet nad tím, jakou má mít radiátor do koupelny velikost, jak by měl vypadat, aby zapadl do koupelny a také nad tím, jestli má sloužit jako topné těleso pro celou koupelnu, nebo vám stačí na sušení ručníků apod.

Vertikální radiátor - proč u nás?

V našem žižkovském showroomu vám rádi pomůžeme s výběrem toho nejlepšího radiátoru do vaší koupelny. Věříme, že z koupelny lze vytvořit místo odpočinku a relaxace, které bude dosahovat kvalit lázní či SPA. Můžete se o tom přesvědčit na vlastní oči-náš showroom je doplněn o funkční SPA, kde uvidíte, jaké možnosti luxusní koupelna nabízí.

Můžete si u nás prohlédnout produkty a rádi vás seznámíme s nejnovějšími trendy na trhu. Zodpovíme vaše dotazy a na požádání pro vás vytvoříme i vizualizaci koupelny.

Spolupracujeme s těmi nejlepšími dodavateli. Vertikální radiátory a jiné koupelnové radiátory nabízíme od značky Runtal švýcarského koncernu Zehnder. Tato firma se věnuje řemeslu už přes 60 let a nabízí produkty nejvyšší kvality.

Značka Runtal je nenápadný luxus. Elegantní tvary, zajímavý design, snadná údržba, antikorozní materiály a kvalita. Přijďte se podívat na vlastní oči.

Vertikální radiátor - jaké jsou další možnosti?

Zajímají vás další možnosti řešení koupelny? Pojďme se na ně podívat.

Vertikální radiátory - designové

Nabízíme vám mnoho variant designově zajímavých vertikálních radiátorů. Pokud jste na této stránce nenašli ten správný typ radiátoru, který by vás zaujal, tak můžete kouknout na stránku designové radiátory nebo se přijít osobně podívat do naší prodejny, kde vám vše ukážeme.

Vertikální radiátory - deskové 

V případě, že chcete vertikální radiátor menších rozměrů, podívejte se na deskové radiátory. Lehce se s nimi manipuluje a patří k tradičním řešením.

Vertikální radiátory - elektrický 

Pokud potřebujte vertikální topné těleso, které se dá zapojit do zásuvky či elektrické sítě, zvolte elektrický radiátor.

Vertikální radiátory - žebříkový

Vertikální žebříkový radiátor je klasickým a snadným řešením do každé koupelny.

Vertikální radiátory - plechové 

Velkou oblibu mají stále i vertikální plechové radiátory.

Vertikální radiátory - retro radiátory

Líbí se vám tradiční křivky doplněné o moderní technologie? V tom případě zvolte retro radiátory, které se dělají i ve vertikálním provedení.

Vertikální radiátory - panelové radiátory

Panelové radiátory jsou v nabídce v mnoha variantách a vybere si z nich každý. 

Vertikální radiátor - Kompletní nabídka koupelen

Není vertikální radiátor jediná věc, kterou vaše koupelna postrádá? Pokud potřebujete pomoci s vybavením celé koupelny, obraťte se na vás. Pomůžeme vám navrhnout koupelnu tak, aby odpovídala vašemu životnímu stylu a požadavkům. Co nabízíme?

Mohlo by vás také zajímat