vertikální radiátory

Tyto radiátory jsou orientovány na výšku a zapadnou do téměř každého interiéru. Vertikální radiátor se může stát praktickým pomocníkem a estetickým prvkem v jednom. Tento typ topného tělesa si vybírají lidé, kteří touží po originálním řešení koupelny, či by k nim do prostoru jiný typ radiátoru nezapadl. Vertikální radiátor se hodí do každé moderní koupelny.

Vertikální radiátory mají různé odstíny a provedení. Vybrat se dá ze široké nabídky na trhu. Mnoho jich je doplněno praktickými držáky na ručník a oblečení.

V našem studiu Dorint DG Centrum vám rádi pomůžeme s výběrem toho nejlepšího radiátoru. Je dobré se před koupí a výběrem zamyslet nad tím, jakou má mít radiátor do koupelny velikost, jak by měl vypadat, aby zapadl do koupelny a také nad tím, jestli má sloužit jako topné těleso pro celou koupelnu, nebo vám stačí na sušení ručníků apod.

Vertikální radiátor - proč u nás?

V našem žižkovském showroomu vám rádi pomůžeme s výběrem toho nejlepšího radiátoru do vaší koupelny. Věříme, že z koupelny lze vytvořit místo odpočinku a relaxace, které bude dosahovat kvalit lázní či SPA. Můžete se o tom přesvědčit na vlastní oči-náš showroom je doplněn o funkční SPA, kde uvidíte, jaké možnosti luxusní koupelna nabízí.

Můžete si u nás prohlédnout produkty a rádi vás seznámíme s nejnovějšími trendy na trhu. Zodpovíme vaše dotazy a na požádání pro vás vytvoříme i vizualizaci koupelny.

Spolupracujeme s těmi nejlepšími dodavateli. Vertikální radiátory a jiné designové radiátory nabízíme od značky Runtal švýcarského koncernu Zehnder. Tato firma se věnuje řemeslu už přes 60 let a nabízí produkty nejvyšší kvality.

Značka Runtal je nenápadný luxus. Elegantní tvary, zajímavý design, snadná údržba, antikorozní materiály a kvalita. Přijďte se podívat na vlastní oči.

Vertikální radiátor - jaké jsou další možnosti?

Zajímají vás další možnosti řešení koupelny? Pojďme se na ně podívat.

Deskové radiátory

V případě, že chcete radiátor menších rozměrů, podívejte se na deskové radiátory. Lehce se s nimi manipuluje a patří k tradičním řešením.

Elektrický radiátor

Pokud potřebujte topné těleso, které se dá zapojit do zásuvky či elektrické sítě, zvolte elektrický radiátor.

Žebříkový radiátor

Žebříkový radiátor je klasickým a snadným řešením do každé koupelny.

Plechové radiátory

Velkou oblibu mají stále i plechové radiátory.

Retro radiátory

Líbí se vám tradiční křivky doplněné o moderní technologie? V tom případě zvolte retro radiátory.

Panelové radiátory

Panelové radiátory jsou v nabídce v mnoha variantách a vybere si z nich každý.

Vertikální radiátor - Kompletní nabídka koupelen

Není vertikální radiátor jediná věc, kterou vaše koupelna postrádá? Pokud potřebujete pomoci s vybavením celé koupelny, obraťte se na vás. Pomůžeme vám navrhnout koupelnu tak, aby odpovídala vašemu životnímu stylu a požadavkům. Co nabízíme?