deskové radiátory

Deskové radiátory jsou častým řešením tepelného tělesa v koupelně. Mají mnoho výhod, mezi které patří malá hloubka a snadné čištění. Deskový radiátor šetří prostor a má nízkou hmotnost, což zlehčuje manipulaci a instalaci zařízení.

Deskové radiátory šetří energii a nedochází tak ke zbytečnému přetápění prostoru. Mají také výrazný podíl sálavé tepelné složky. To zaručuje efektivní zajištění tepelné pohody. Deskové radiátory jsou velmi účinné lze je použít do všech prostor včetně zrekonstruovaných budov. Vyznačují se vysokou životností a spolehlivostí během provozu.

V našem koupelnovém studiu Doring DG Centrum vám nabídneme designové radiátory Runtal od švýcarského koncernu Zehnder. Ty se vyznačují moderním designem, prvotřídnímu zpracování, dlouhou životností a mnoha dalšími výhodami.

Deskové radiátory u Dorint DG Centrum

V Doring DG Centrum tvoříme z koupelen relaxační prostory, které připomínají domácí lázně a nabízejí zážitek ze SPA. Kromě deskových radiátorů vám nabídneme kompletní vybavení moderní koupelny, ve které se naplno můžete ponořit do momentů relaxace pro tělo i ducha. Naše produkty neslouží pouze k očistě, ale nabízejí přímo ozdravný rituál, který vás vrátí do vlastní síly a během kterého procítíte celé tělo a dodáte mu, co po náročném dni potřebuje.

Deskové radiátory od těch nejlepších dodavatelů

Radiátor do koupelny má plnit nejen funkci praktickou, ale i estetickou. Proto spolupracujeme se švýcarskou značkou Zehnder a nabízíme jejich deskové radiátory Runtal. Jejich vzhled i inovativní prvky vás jistě nadchnou. Povrch těchto radiátorů se lehce čistí a je antikorozní.

Tyto produkty se vyznačují minimalistickým designem, praktičností i ovládáním na dálku. Hodí se i do vlhčích prostor, kde se nachází např. bazén či vířivka. Nabízíme i deskové radiátory vertikální. Díky propracovanému zpracování se stane i radiátor estetickým prvkem ve vaší koupelně, který zútulní váš byt.

Deskové radiátory - proč u nás?

V Doring DG Centrum pro vás nabízíme kompletní zpracování koupelny. Bereme ohled na přání a rozpočet našich klientů a doporučíme optimální řešení na míru.

  • je možné si s námi domluvit konzultaci a nechat si vytvořit vizualizaci koupelny
  • v našem žižkovském showroomu si můžete prohlédnout vybrané produkty a budete tak mít lepší představu o nabídce na trhu
  • seznámíme vás se všemi aktuálními trendy v koupelnách
  • dbáme na harmonii mezi estetickou a praktickou stránkou
  • v našem showroomu si vlastní kůži můžete vyzkoušet funkční SPA
  • nabízíme produkty pro ty nejnáročnější klienty
  • navrhneme s vámi koupelnu tak, aby se přizpůsobila vašemu životnímu stylu, potřebám i vkusu
     

Deskové radiátory - další varianty

Chcete se podívat na další možnosti, u kterých si zvolit ten správný radiátor do koupelny

Elektrický radiátor je vhodný v případě, že máte možnost si topné těleso připojit do zásuvky či elektrické sítě. Pokud hledáte úsporu místa a zároveň praktické řešení pro sušení ručníků a oblečení, podívejte se na žebříkový radiátor. Mezi stálice na trhu patří plechové radiátory.

Pokud máte rádi klasické tvary s nádechem nostalgie, které vás vrátí do let minulých, podívejte se na retro radiátory. Vertikální radiátor naopak potěší milovníky nových a originálních tvarů. Navíc šetří místo v koupelně. Panelové radiátory se hodí do bytů i domů a stále se drží na vrcholu popularity.

Kompletní vybavení do koupelny

Zařizujete si novou koupelnu a hledáte i další produkty? Máme tu pro vás připravenou zajímavou nabídku. Mezi oblíbené patří koupelnové vany pro milovníky relaxace. Nemáte na vanu místo? V tom případě jsou pro vás řešením sprchové kouty. Do každé koupelny patří i kvalitní vodovodní baterie. Váš vkus a osobitý styl podtrhnou obklady nejen do koupelny.

Mohlo by vás také zajímat