retro radiátory

Klasické tvary a nová řešení. Takové jsou v dnešní době retro radiátory. Tradiční křivky dostávají nové inovace, využitelnost a vzhled. Charakterizuje je udržitelnost v rámci vody a tepla. Přinášejí do vaší domácnosti nostalgickou atmosféru, která je podpořena novými technologiemi a širokým využitím.

V našem studiu Dorint DG Centrum máme široký výběr. Pomůžeme vám vybrat vhodný radiátor do koupelny tak, aby odpovídal vašim potřebám a požadavkům. Co je dobré si před nákupem retro radiátoru rozmyslet?

Vyplatí se položit si otázky, jestli má radiátor vytopit celou místnost, nebo vám bude stačit pouze jako topné těleso na ručníky a oblečení. Dále je dobré se zamyslet, jak velký může radiátor být a jak velkou plochu bude zabírat. Za další byste měli zhodnotit, zdali bude ladit se zbytkem koupelny a jaký by měl být jeho ideální tvar.

Retro radiátor - proč u nás?

Zveme vás do našeho žižkovského showroomu na Praze 3, kde si můžete prohlédnout vybrané nabízené zboží na vlastní oči. Moderní koupelny jsou naše specialita a rádi s vámi probereme všechny nové trendy na trhu.

Na přání můžeme provést i vizualizaci celého projektu. Tak si budete moci lépe představit, jak bude vypadat vaše koupelna. Z koupelny vytváříme relaxační prostor, novodobé lázně, ve kterých si bude moci odpočinout po náročném dni.

Našimi dodavateli jsou ti nejlepší výrobci. Radiátory nabízíme od značky Runtal z rodiny švýcarského koncernu Zehnder. Tato firma pracuje v řemesle už přes 60 let a nabízí nejen vkusné a estetické radiátory do koupelny, ale také funkční výrobky vysoké kvality, nových technologií a moderních materiálů.

Runtal zaručuje dlouhodobé užívání, lehkou údržbu, nenápadný luxus a originální kousky, které v koupelně nikdo nepřehlédne. Vkusné retro radiátory jsou samozřejmostí.

Retro radiátory - co dále nabízíme?

Chcete více prozkoumat naši nabídku a rozšířit si obzor v rámci nabízených designových radiátorů? Podívejte se na následující řádky.

Deskové radiátory

Klasickou volbou jsou deskové radiátory. Nezabírají mnoho místa, lehce se s nimi manipuluje a skvěle vytápějí.

Elektrický radiátor

Elektrický radiátor ocení všichni, kteří si chtějí topné těleso zapojit do elektrické sítě.

Žebříkový radiátor

Další oblíbenou variantou žebříkový radiátor. Ten je skvělý hlavně na prosušení ručníků a oblečení. V koupelně nezabírá příliš místa a může být zajímavým estetickým doplňkem.

Plechové radiátory

Další v nabídce jsou i plechové radiátory.

Vertikální radiátor

Láká vás originální tvar a řešení? Podívejte se na vertikální radiátor.

Panelové radiátory

Stylové, elegantní, v rozmanité nabídce. Takové jsou panelové radiátory.

Retro radiátory - kompletní nabídka  

Potřebujete kromě retro radiátoru zařídit i zbytek koupelny? Moc rádi vám pomůžeme. Naše nabídka je široká a na základě konzultací s vámi vybavíme koupelnu tak, aby odpovídala vašemu životnímu stylu a potřebám. Kromě radiátorů nabízíme i: