retro radiátory

Klasické tvary a nová řešení. Takové jsou v dnešní době retro radiátory. Tradiční křivky dostávají nové inovace, využitelnost a vzhled. Charakterizuje je udržitelnost v rámci vody a tepla. Přinášejí do vaší domácnosti nostalgickou atmosféru, která je podpořena novými technologiemi a širokým využitím.

V našem koupelnovém studiu Dorint DG Centrum máme široký výběr. Pomůžeme vám vybrat vhodné koupelnové radiátory tak, aby odpovídaly vašim potřebám a požadavkům. Co je dobré si před nákupem retro radiátoru rozmyslet?

Vyplatí se položit si otázky, jestli má radiátor vytopit celou místnost, nebo vám bude stačit pouze jako topné těleso na ručníky a oblečení. Dále je dobré se zamyslet, jak velký může radiátor být a jak velkou plochu bude zabírat. Za další byste měli zhodnotit, zdali bude ladit se zbytkem koupelny a jaký by měl být jeho ideální tvar.

Retro radiátor - proč u nás?

Zveme vás do našeho žižkovského showroomu na Praze 3, kde si můžete prohlédnout retro radiátory a ostatní nabízené zboží na vlastní oči. Moderní koupelny jsou naše specialita a rádi s vámi probereme všechny nové trendy na trhu.

Na přání můžeme provést i vizualizaci celého projektu. Tak si budete moci lépe představit, jak bude vypadat vaše koupelna. Z koupelny vytváříme relaxační prostor, novodobé lázně, ve kterých si bude moci odpočinout po náročném dni.

Našimi dodavateli jsou ti nejlepší výrobci. Retro radiátory a ostatní topná tělesa nabízíme od značky Runtal z rodiny švýcarského koncernu Zehnder. Tato firma pracuje v řemesle už přes 60 let a nabízí nejen vkusné a estetické radiátory do koupelny, ale také funkční výrobky vysoké kvality, nových technologií a moderních materiálů.

Runtal zaručuje dlouhodobé užívání, lehkou údržbu, nenápadný luxus a originální kousky, které v koupelně nikdo nepřehlédne. Vkusné retro radiátory jsou samozřejmostí.

Retro radiátory - jaké typy nabízíme?

Chcete více prozkoumat naši nabídku a rozšířit si obzor v rámci nabízených retro radiátorů? Podívejte se na následující řádky. V těchto variantách můžete retro radiátory pořídit.

Retro radiátory - designové 

Designové radiátory, které jsou hned na první pohled zajímavé, mohou mít i retro provedení.

Retro radiátor - elektrický

Retro elektrický radiátor ocení všichni, kteří si chtějí topné těleso zapojit do elektrické sítě.

Retro radiátor - žebříkový

Další oblíbenou variantou je žebříkový radiátor. Ten je skvělý hlavně na prosušení ručníků a oblečení. V koupelně nezabírá příliš místa a může být zajímavým estetickým doplňkem. Žebříkový retro radiátor se hodí do každé koupelny.

Retro radiátor - vertikální

Láká vás originální tvar a řešení? Podívejte se na vertikální radiátor. I tento na první pohled moderní radiátor si dokáže udržet retro estetiku.

Retro radiátory - další nabídka radiátorů

Nevyberete si z předchozí nabídky či se ještě chcete podívat na jiné variace radiátorů? Zde je další nabídka.

Retro radiátory - kompletní nabídka  

Potřebujete kromě retro radiátoru zařídit i zbytek koupelny? Moc rádi vám pomůžeme. Naše nabídka je široká a na základě konzultací s vámi vybavíme koupelnu tak, aby odpovídala vašemu životnímu stylu a potřebám. Kromě radiátorů nabízíme i:

Mohlo by vás také zajímat