plechové radiátory

Radiátor do koupelny si zaslouží naši plnou pozornost. Je to důležitý prvek v místnosti, který slouží nejen k praktickým, ale i estetickým účelům. Je dobré se zamyslet nad tvarem, designem, velikostí a požadavky, jaký na topné těleso máte. Ať už se jedná o plechové radiátory či designové radiátory.

V našem studiu Dorint DG Centrum s vámi rádi všechno probereme a zkonzultujeme s vámi vaše přání a požadavky na plechové radiátory. Před nákupem radiátoru je potřeba si uvědomit, zda-li potřebujete těleso, které vytopí celý prostor koupelny, nebo potřebujete radiátor, na kterém usušíte ručníky a prádlo. Výběr plechového radiátoru je potřeba dělat i s ohledem na to, kolik místa může zabrat a jaké jsou vaše estetické požadavky.

Plechové radiátory - proč u nás?

Náš showroom najdete na pražském Žižkově a můžeme vám ukázat a na vlastní oči předvést velký výběr produktů. Spolupracujeme s těmi nejlepšími dodavateli a radiátory nám dodává značka Runtal od švýcarského koncernu Zehnder. Jedná se tedy o prvotřídní kvalitu a eleganci v jednom.

Pomůžeme vybrat ten správný radiátor do vaší moderní koupelny. Na přání vytváříme i vizualizaci celého prostoru, takže si budete umět představit, jak vaše nová koupelna bude vypadat. V našem studiu najdete i funkční SPA, kde si můžete vyzkoušet to nejlepší, co luxusní koupelny nabízejí.

Provedeme vás nejnovějšími trendy ze světa koupelen a jsme schopni s vámi vybrat kompletní vybavení. Ať už si vyberete plechový radiátor, či jinou variantu z naší nabídky.

Věříme, že z koupelny se dá vytvořit relaxační prostor na úrovni moderních lázní. Místnost, která bude sloužit k uklidnění a kde se každá očista stává rituálem. Koupelnu zařídíme podle vašich požadavků a nároků tak, aby odpovídala vašemu vkusu a nárokům životního stylu.

Plechové radiátory - nejvyšší kvalita

Švýcarská značka Runtal je známka té nejvyšší kvality. Jejich radiátory jsou vyladěné do posledního detailu za použití špičkové technologie. Stávají se ozdobou vašeho interiéru a v některých koupelnách jsou dokonce designovou dominantou.

Značka Runtal je tradice v moderním hávu. Tato firma se věnuje řemeslu přes 60 let a patří mezi špičku na trhu. Charakterizuje je praktičnost, odolnost, dlouhá životnost, udržitelnost, lehká údržba a moderní tvary. Toto řešení je udržitelné i s ohledem na spotřebu vody a energií.

Plechové radiátoy - další nabídka

Nabízíme více typů produktů tak, aby si vybral každý zákazník. Pojďme se na některá řešení koupelny podívat.

Deskové radiátory

Snad manipulace, lehkost, odolnost a snadné čištění. To jsou deskové radiátory, které patří mezi klasický výběr, pokud hledáte nový radiátor.

Elektrický radiátor

Dalším klasickým řešením je elektrický radiátor. Ten se dá sehnat v mnoha variantách a zajímavých řešení.

Žebříkový radiátor

Velmi oblíbený prvek v koupelně je i žebříkový radiátor. Vhodný především pro ty, kteří si chtějí osušit ručníky a prádlo. Řešení žebříkového radiátoru může být originální a vkusné.

Retro radiátory

Tradiční tvary s nádechem nostalgie. Takové jsou retro radiátory.

Vertikální radiátor

Libí se vám netradiční řešení, či máte pocit, že do vaší koupelny se žádný radiátor nevejde? Zkuste vertikální radiátor.

Panelové radiátory

Šíroká nabídka modelů, snadná údržba i úspora energie. Podívejte se na panelové radiátory.

Kompletní vybavení

Máte v plánu si kromě plechového radiátoru zařídit i zbytek koupelny? V tom případě se podívejte na naši další nabídku.