plechové radiátory

Radiátor do koupelny si zaslouží naši plnou pozornost. Je to důležitý prvek v místnosti, který slouží nejen k praktickým, ale i estetickým účelům. Je dobré se zamyslet nad tvarem, designem, velikostí a požadavky, jaký na topné těleso máte. Ať už se jedná o plechové radiátory či jiné koupelnové radiátory.

V našem koupelnovém studiu Dorint DG Centrum s vámi rádi všechno probereme a zkonzultujeme s vámi vaše přání a požadavky na plechové radiátory. Před nákupem radiátoru je potřeba si uvědomit, zda-li potřebujete těleso, které vytopí celý prostor koupelny, nebo potřebujete radiátor, na kterém usušíte ručníky a prádlo. Výběr plechového radiátoru je potřeba dělat i s ohledem na to, kolik místa může zabrat a jaké jsou vaše estetické požadavky.

Plechové radiátory - proč u nás?

Náš showroom najdete na pražském Žižkově a můžeme vám ukázat a na vlastní oči předvést velký výběr plechových radiátorů a ostatních produktů. Spolupracujeme s těmi nejlepšími dodavateli a radiátory nám dodává značka Runtal od švýcarského koncernu Zehnder. Jedná se tedy o prvotřídní kvalitu a eleganci v jednom.

Pomůžeme vybrat ten správný radiátor do vaší moderní koupelny. Na přání vytváříme i vizualizaci celého prostoru, takže si budete umět představit, jak vaše nová koupelna bude vypadat. V našem studiu najdete i funkční SPA, kde si můžete vyzkoušet to nejlepší, co luxusní koupelny nabízejí.

Provedeme vás nejnovějšími trendy ze světa koupelen a jsme schopni s vámi vybrat kompletní vybavení. Ať už si vyberete plechový radiátor, či jinou variantu z naší nabídky.

Věříme, že z koupelny se dá vytvořit relaxační prostor na úrovni moderních lázní. Místnost, která bude sloužit k uklidnění a kde se každá očista stává rituálem. Koupelnu zařídíme podle vašich požadavků a nároků tak, aby odpovídala vašemu vkusu a nárokům životního stylu.

Plechové radiátory - nejvyšší kvalita

Švýcarská značka Runtal je známka té nejvyšší kvality. Jejich radiátory jsou vyladěné do posledního detailu za použití špičkové technologie. Stávají se ozdobou vašeho interiéru a v některých koupelnách jsou dokonce designovou dominantou.

Značka Runtal je tradice v moderním hávu. Tato firma se věnuje řemeslu přes 60 let a patří mezi špičku na trhu. Charakterizuje je praktičnost, odolnost, dlouhá životnost, udržitelnost, lehká údržba a moderní tvary. Toto řešení je udržitelné i s ohledem na spotřebu vody a energií.

Plechové radiátory - možné typy

Plechové radiátory mohou být různých typů a tvarů. Pojďme se na některá řešení topných těles podívat.

Plechové radiátory - designové

Plechové designové radiátory jsou často vyhledávaným typem. I plechové radiátory mohou mít opravdu krásné moderní provedení.

Plechové radiátory - deskové 

Snadná manipulace, lehkost, odolnost a jednoduché čištění. To jsou plechové deskové radiátory, které patří mezi klasický výběr, pokud hledáte nový radiátor.

Plechové radiátory - elektrické

Dalším klasickým řešením jsou plechové elektrické radiátory. Ty se dají sehnat v mnoha variantách a zajímavých řešení.

Plechové radiátory - vertikální 

Libí se vám netradiční řešení, či máte pocit, že do vaší koupelny se žádný plechový radiátor nevejde? Zkuste vertikální radiátor.

Plechové radiátory - panelové 

Široká nabídka modelů, snadná údržba i úspora energie. Podívejte se na plechové panelové radiátory.

Plechové radiátory - ostatní typy radiátorů

  • Velmi oblíbený prvek v koupelně je i žebříkový radiátor. Vhodný především pro ty, kteří si chtějí osušit ručníky a prádlo. Řešení žebříkového radiátoru může být originální a vkusné.
  • Tradiční tvary s nádechem nostalgie. Takové jsou retro radiátory.

Kompletní vybavení

Máte v plánu si kromě plechového radiátoru zařídit i zbytek koupelny? V tom případě se podívejte na naši další nabídku.

 

 

Mohlo by vás také zajímat