elektrické radiátory

Elektrický radiátor je takový, který je připojen do zásuvky či elektrické sítě. Je častou volbou pro ty, kteří hledají vhodný radiátor do koupelny. Při výběru radiátoru je vždy potřeba zohlednit, zda jej chcete využívat k sušení osušek či oblečení, nebo si ho pořizujete i za účelem vytápění místnosti. Volba radiátoru může záviset i na velikosti koupelny, materiálu jejího zdiva a dalších faktorech. V naší nabídce je i elektrický radiátor s termostatem.

Ve koupelnovém studiu Dorint DG Centrum vám se vším rádi poradíme a provedeme vás celým procesem výběru toho správného radiátoru pro vaši koupelnu. Spolupracujeme s těmi nejlepšími dodavateli a nabízíme vám produkty Runtal od švýcarského koncernu Zehnder. Tyto koupelnové radiátory se vyznačují vysokou kvalitou, moderním designem a snadnou údržbou. Elektrický radiátor se hodí do většiny typů koupelen. 

Elektrický radiátor - jaký si vybrat?

V rámci naší nabídky najdete elektrické radiátory vhodné do každého typu koupelny. Stačí si vybrat ten pravý pro vás.

Elektrický radiátor - designový

Chcete designový radiátor, který je na elektriku a ihned každého zaujme svým krásným mnohdy atypickým řešením? Designový elektrický radiátor je tedy přesně pro vás.

Elektrický radiátor - deskové radiátory

Tento typ je častou volbou našich klientů. Elektrické deskové radiátory nezaberou velkou plochu, jsou odolné, vytvářejí tepelnou pohodu a je s nimi snadná manipulace.

Elektrický radiátor - žebříkový

Další klasická volba elektrického radiátoru. Žebříkový radiátor nejen hřeje, ale také poskytuje skvělý prostor pro sušení ručníků či oblečení. Nezabírá mnoho místa a zároveň může být estetickým prvkem ve vaší koupelně.

Elektrický radiátor - plechový

Plechové radiátory patří stále mezi klasiku na našem trhu a jsou i v elektrickém provedení

Elektrický radiátor - retro

Pro milovníky klasických tvarů s nádechem nostalgie jsou tu připraveny retro radiátory, které jsou ovšem moderní svou technologií a mohou být i na elektriku.

Elektrický radiátor - vertikální

Láká vás v koupelně originální řešení, nebo bojujete s prostorem a máte pocit, že k vám nic nevejde? Zkuste elektrický vertikální radiátor.

Elektrický radiátor - panelový

Naopak klasickým řešením, které se hodí do každého prostoru moderní koupelny, jsou populární panelové radiátory.

Elektrický radiátor u Dorint DG Centrum

V Dorint DG Centrum neprodáváme pouze koupelnové vybavení. V našem žižkovském showroomu můžete vidět, že dokážeme z koupelny vytvořit relaxační místo, které se dá přirovnat k domácím lázním. Bereme to nejlepší, co lidstvo vymyslelo v rámci očistných rituálů, a tyto poznatky převádíme do našich produktů pro každodenní využití našich klientů.

Z koupelny vytvoříme relaxační místo, kde můžou klienti načerpat síly po náročném dni a shonu. Vyladíme tuto místnost do posledního detailu a dbáme i na správný výběr elektrického radiátoru do koupelny. Elektrický radiátor může plnit funkci nejen praktickou, ale i estetickou a podtrhnout vzhled celé místnosti.

Elektrický radiátor - naši dodavatelé

Elektrické radiátory do koupelny značky Runtal vás jistě zaujmou. Definuje je elegantní a minimalistický styl. Ten je doplněn o inovativní prvky. Povrch radiátorů této značky je odolný, nepodléhá korozím a očista je snadná.

Tyto elektrické radiátory se:

  • snadno ovládají
  • hodí se i do vlhčích prostor
  • ozdobí vaši koupelnu bez ztráty praktických prvků

Elektrický radiátor - proč u nás?

Jste zváni do našeho žižkovského showroomu, kde si můžete zboží prohlédnout na vlastní oči a osahat. Zároveň s vámi probereme všechny vaše požadavky a přání. Těm přizpůsobíme doporučené vybavení koupelny. Najdete u nás kompletní vybavení luxusní koupelny a jsme schopni vyhovět i té nejnáročnější klientele.

U nás najdete kompletní vybavení koupelny

Máte v plánu si vybavit celou koupelnu? Podívejte se i na naše koupelnové vany, sprchové kouty, vodovodní baterie a obklady do koupelny.

Mohlo by vás také zajímat