sprchová baterie

Sprchová baterie od Dorint DG Centrum

Parametry moderní koupelny z produktů koupelnového studia Dorint DG Centrum splňují požadavky nejnáročnějších zákazníků. Do Vašich koupelen dodáme sanitární keramiku - umyvadla, vany, sprchové kouty, koupelnový nábytek a vodovodní baterie - umyvadlové, vanové nebo sprchové baterie vyrobené z vysoce kvalitních materiálů. Tyto baterie nabízíme v nejrůznějším provedení v podobě nástěnné a podomítkové. Charakteristický je pro ně nadčasový a osobitý styl. Naše sprchové baterie Vám poskytnou osvěžující zážitek. Každý zákazník si určitě vybere.

Sprchová baterie - osvěžující oáza

Obyčejná sprcha? Omyl. Zcela nový zážitek Vám přinesou sprchové baterie do firmy Grohe. Vaše smysly potěší jemné kapky vody z boční sprchy nebo zurčící vodopád. Šumění a zurčení vody Vás zregeneruje. Jakýkoliv požadavek na komfort bezezbytku splní luxusní baterie Grohe. Sprchový kout bude nyní pro Vás osvěžující oázou.

Sprchová baterie ostatní typy

Dřezová baterie

Dřezová baterie je konstruována s orientací na uživatelský komfort. Má akční rádius až 360°, disponuje sprchou a možností volby vodního paprsku pouhým stisknutím tlačítka.  Přidanou hodnotou je elegantní provedení. Kuchyňská baterie bude nejen Vaším pomocníkem, ale také ozdobou Vaší kuchyně.

Umyvadlová baterie 

Umyvadlová baterie se vyrábí v několika základních provedeních. Baterie umístěná nad umyvadlem, na jeho okraji nebo samostatně stojící vedle umyvadla. V naší nabídce jsou všechny typy vodovodních baterií - umyvadlová, vanová nebo sprchová baterie. Vybavíme celou Vaši koupelnu.

Vanová baterie 

Vanová baterie může mít mnoho podob. Základními typy jsou baterie umístěné nad vanou, na jejím okraji nebo samostatně stojící vedle vany - jako objekt s nepřehlédnutelným designem. Tvarová pestrost našich vanových baterií vhodně doplní jakékoliv koupelnové vany. V širokém sortimentu produktů společnosti Dorint DG Centrum se nachází vedle vanové baterie také umyvadlová nebo sprchová baterie.

Sprchová baterie termostatická

Termostatická baterie má nadčasový design, přestože je velice praktickým pomocníkem. Termostatická hlavice reguluje teplotu vody, aby nedošlo k jejímu přehřátí a v důsledku toho k opaření. Její ovládání je snadné. Tato sprchová baterie je skvělým propojením elegance s praktičností. 

Sprchová baterie podomítková

Podomítková baterie je především designovým typem baterie. Její těleso je zabudované ve zdi, přiznané jsou pouze ovládací prvky. Jejich luxusní a detailní provedení je ornamentální a nepřehlédnutelné. V naší nabídce jsou četná metalická i barevná provedení. Tato sprchová baterie působí výjimečně a luxusně.

Sprchová baterie - ostatní sortiment naší společnosti

Společnost Dorint DG Centrum poskytuje svým zákazníkům kvalitní a designové produkty od zahraničních dodavatelů a odborné služby na vysoce profesionální úrovni. V prostorách showroomu jsou vystavena umyvadla, vany, sprchové kouty, vodovodní baterie, koupelnový nábytek, koupelnové radiátory, obklady do koupelen, ale i do jiných prostor Vašeho domova, a řada doplňkových výrobků, které si u nás můžete prohlédnout. Všechny uvedené produkty nabízíme v četném barevném provedení. Váš záměr můžete prokonzultovat s našimi odborníky. Rádi vám poradíme.

Mohlo by vás také zajímat