Villeroy & Boch - sanitární keramika, vany, sprchové vaničky

Villeroy & Boch koupelnové vybavení vysoké kvality a vytříbené elegance

Moderní koupelna se neobejde bez vybavení ucelené řady sanitární keramiky, která by měla ladit její s celkovou koncepcí. Sanitární keramika, to je celá řada produktů, do které patří např. luxusní vany, sprchové vaničky, umyvadla, bidety, záchody, výlevky, pisoáry a další vybavení, včetně WC sedátek a dalších doplňků.

Společnost Villeroy Boch vyrábí sanitární keramiku, vany, sprchové vaničky, luxusní koupelnový nábytek a koupelnové doplňky různých velikostí, tvarů a barev v té nejvyšší kvalitě a elegantním designu.

Hledáte-li špičkové produkty, pak zaměřte svoji pozornost na celosvětově známou značku Villeroy & Bosh. Široké spektrum produktů této německé firmy s více než dvěstěšedesátiletou tradicí, najdete u společnosti Dorint DG Centrum.

Sanitární keramika Villeroy & Boch – tradice, inovace, kreativita

Historie značky Villeroy Boch sahá až do 18. století. Od té doby se této německé společnosti podařilo vytvořit přední pozici na trhu jako výrobce nádobí, keramických dlaždic a prvků sanitárního vybavení. Villeroy & Bosch sanitární technika, vany, sprchové vaničky a jiné vybavení koupelen jsou vyhledávaným artiklem po celém světě.

Výrobky Villeroy Boch se vyrábějí ze sanitární keramiky s použitím technologie CeramicPlus. Jedná se o speciální nátěr, který pomáhá udržovat zařízení čisté - nečistoty a kamenné usazeniny se neusazují na umyvadle nebo vany a nepřicházejí do odtoku vodou.

A u společnosti Villeroy & Boch se také zrodil jeden z nejprogresívnějších sanitárních materiálů současnosti, jedinečný Quaryl®, který znamená revoluci v aplikacích litých syntetických pryskyřic při výrobě sanitárních zařizovacích předmětů.

Villeroy & Boch  - proč vybrat u společnosti Dorint DG Centrum?

  • v naší nabídce je Villeroy & Boch sanitární keramika, vany, sprchové vaničky v širokém spektru typů
  • můžeme vám nabídnout i další produkty od předních světových výrobců, např. Hans Grohe, Hüppe, Zehnder, Dornbracht, Catalano, Porcelanosa, Alape, Sommerhuber
  • individuální přístup ke každému zákazníkovi, vstřícnost, kreativita, promyšlenost, profesionalita, dobré vztahy jsou u nás samozřejmostí
  • získáte u nás promyšlené uspořádání všech prvků koupelny tak, aby jejich běžné užívání bylo ergonomické, praktické a funkční
  • odborný přístup k návrhu, praktické zkušenosti a precizní provedení prací
  • jsme všestranní – umíme navrhnout a zrealizovat jak malé moderní koupelny v bytech, tak i náročné luxusní koupelny v rodinných domech, vilách, hotelech či kancelářských centrech

Co vše zahrnuje produktové portfolio Villeroy & Boch?

Villeroy & Boch si prohlédněte v našem exklusivním showroomu

Pokud se rozhodujete, jak vybavit svou budoucí luxusní koupelnu, navštivte showroom společnosti Dorint DG Centrum v Praze na Žižkově. Zde vám nabídneme Villeroy Boch sanitární keramiku, vany a sprchové vaničky, včetně keramických dlaždic, umyvadel, kování, koupelnového nábytku atd. Můžete si tak udělat konkrétní představu a nechat okouzlit propracovaností i skvělým designem elegantních materiálů Villeroy & Boch.

Samozřejmostí je zde také široká nabídka dalšího luxusního koupelnového sortimentu v originálních a neotřelých designech.

Tým ochotných profesionálů vám dokáže, že se luxusní koupelna je skvělým místem pro regeneraci sil