Ruční mytí aut

Rádi bychom vám představili automyčku Dejvice, která se specializuje na ruční mytí aut na Praze 6. Jejich provozovna, jak napovídá sám název, se nachází v centru Dejvic. Konkrétně v podzemních garážích hotelu International. Nabízí vám kvalitní služby za rozumnou cenu. 

V úvodu, bychom rádi zmínili jejich nejméně známou službu a tou je příprava auta na prodej. O této službě mnoho lidí vůbec neví, ale je to škoda, protože se vám tato investice jistě vrátí. Tím, že vám kvalitně umyjí auto, tak se jeho hodnota zvýší a to ne o malou částku. ale pokud tuto službu využijete, tak díky pečlivému vyčištění vašeho auta včetně motoru, tak zvýšíte jeho hodnotu a tato investice se vám jistě vrátí. Určitě doporučujeme tuto možnost alespoň prokonzultovat.

Ruční mytí aut - programy

Automyčka Dejvice své služby dělí do 3 programů. Tyto programy jsou odstupňovány jak rozsahem práce a množstvím použitých technologií, tak i k tomu odpovídající cenou. Každý klient si jistě vybere ten svůj program na čištění auta.

Ruční mytí aut program 1 - Standard

Jak název napovídá, tak v rámci standardního programu dostane vaše auto tu nejzákladnější a nejdůležitější péči, kterou by mělo dostat jednou za čas každé auto. Konkrétně do toho to programu patří důkladné mytí exteriéru vozidla, dále očištění od všech nečistot, které na autě během používání ulpívají. Nejčastěji je to očištění od hmyzu, asfaltu a dalších nečistot.

Samozřejmostí je ruční osušení, umytí prahu a vnitřních hran dveří. Budou vám umyta okna a ošetřeny veškeré plasty.

Následuje vyluxování interiéru a závěrečné provonění vozu, které podtrhne celou dobře odvedenou práci.

Ruční mytí aut program 2 - Komplet

Program komplet obsahuje stejné věci jako tomu je u programu 1, ale navíc obsahuje důkladné ruční mytí karoserie, ošetření šamponem, voskem, rozleštění, umytí kol a ošetření pneumatik. V interiéru vedle luxování provedou tepování koberců a omytí kůže. K tomu ještě vnitřek vozu ošetří včelím voskem.

Ruční mytí aut program 3 - Komplet NANO

Kompletní program je to nejlepší, co pro svůj vůz můžete udělat. Nabízí vše z Programu 1 a 2 a k tomu navíc i trojnásobné ruční umytí karoserie. Podle prvního programu, podle druhého programu + ošetření nano šamponem. Dále v programu 3 je tepování autosedačekmytí motoru a v rámci mytí auta i tekuté stěrače a ochranu laku na cca 3 měsíce.

Součástí tohoto programu je i čištění interiéru aut ozónem ZDARMA. Tím zlikvidujete viry a bakterie ve vašem voze.

Ruční mytí aut - stop virům

Čištění ozónem je metoda, která likviduje viry a bakterie. Můžete si ji v automyčce Dejvice objednat i zvlášť, bez ohledu na výběr programu. Jedná se o opravdu funkční dezinfekci.

Ruční mytí aut - kvalitní autokosmetika

Myčka aut používá výhradně kvalitní autokosmetiku od renomované značky MAF-RA s certifikací ISO 9001 a ISO 14001. Tyto přípravky jsou šetrné k životnímu prostředí, kvalitní a myčka s nimi má opravdu skvělé výsledky.

Ruční mytí aut Dejvice - vychází klientům vstříc

V automyčce Dejvice se snaží vždy vyjít klientům vstříc. Proto zde máte možnost si auto umýt sami za použití jejich profesionální techniky a přípravků. Vše vám dají k dispozici, v případě potřeby i vysvětlí co bude třeba a zbytek bude na vás. Tuto možnost po automyčce chtěli někteří klienti, protože si rádi opečovávají svůj vůz sami. Ruční mytí auta tedy můžete nechat na profesionálech nebo to vzít do vlastních rukou.