Ručně vyráběný sprchový kout SolvaPro od Hüppe

SolvaPro jsou kompletně ručně vyráběné sprchové kouty. Každá jeho část se může pochlubit prémiovým povrchem a nejvyšší kvalitou. Její nadčasový a puristický design dává každé moderní koupelně eleganci.
Bezrámové sprchové kouty díky své konstrukci nenabízejí stejnou úroveň vodotěsnosti jako částečně nebo zcela orámované výrobky. Avšak inovativní technologie soft-seal zvyšuje vodotěsnost ve srovnání se standardními sprchovými kouty, protože panty SolvaPro jsou ručně spojeny se sklem pomocí dvousložkového materiálu.

Díky svému nadčasovému a jemnému designu vytvořenému renomovaným designovým studiem NOA je SolvaPro vždy aktuální a lze ji kombinovat s celou řadou koupelnových dekorací a stylů.

SolvaPro používá pouze segmenty s 8mm jednovrstvým tvrzeným bezpečnostním sklem (ESG).

Díky téměř neomezeným možnostem přizpůsobení se každý produkt stává tak jedinečný jako váš osobní rukopis-ať už jde o exkluzivní barvu (chrom, Black edition, bronz, ocel a černý chrom) nebo jeden z nesčetných dekorů (čiré sklo, bronzové sklo, pískované sklo, šedé a zrcadlové sklo a to vždy s úpravou Anti-Plaque)