Koupelnové centrum

V květnu roku 2017 na pražském Žižkově bylo otevřeno koupelnové centrum pro náročnou veřejnost - Luxusní koupelny Praha, které je zaměřené na nejnovější trendy od společnosti Dornbracht Group. Toto centrum disponuje rozlohou 150 m2 a jsou zde prezentovány produkty od předních německých výrobců vodovodních armatur a sprchových systémů Dornbracht a umyvadel z glazované oceli a koupelnového nábytku Alape.

V našem koupelnovém centru máte možnost si osobně vyzkoušet luxusní vodovodní bateriekoupelnové vanysprchové koutyumyvadlaWC toaletykoupelnové radiátory  a obklady, které se uplatní nejen v koupelně, ale například i v kuchyni.

Koupelnové centrum pro náročné

V našem koupelnovém centru vám představíme moderní koupelny pro náročné. Jestliže chcete mít doma luxusní koupelnu, která bude ihned na první pohled odlišná od běžných koupelen, tak jste na správném místě. Seznámíte se zde s nejnovějšími produkty a technologiemi od nejprestižnějších evropských výrobců. 

Doporučujeme se podívat do sekce novinky, kde najdete mnoho inovativních technologií. Sami se přesvědčíte, že novinek v oblasti luxusních koupelen neustále přibývá a technologie i design se neustále posouvá směrem vpřed. Naše koupelnové centrum pravidelně dostává informace o nové technologii či designu přímo od výrobců. 

Koupelnové centrum - navštivte sekci katalogy 

Navštívit naše koupelnové centrum je vždy to nejlepší, co můžete při výběru koupelny udělat. Vždy je lepší si jednotlivé produkty vyzkoušet a podívat se na ně osobně. Nicméně pokud před návštěvou chcete načerpat inspiraci nebo si i rovnou vybrat produkt s pohodlí domova, je tu pro vás sekce katalogy, kde se můžete seznámit s nabídkou od těch největších a nejprestižnějších dodavatelů.

Koupelnové centrum Dorint DG – zde vám poradíme

V koupelnovém centru Dorint DG dbáme na individuální přístup ke každému zákazníkovi. Nikdy nikoho neodbijeme doporučením těch nejprodávanějších výrobků, ale vždy se prvně snažíme pochopit vizi či požadavky klienta a až poté mu doporučíme či ukážeme vhodné výrobky, které v centru máme vystavené.