Alape Arkta

Modulární nábytkový program

Domov jako střed našeho života nám dává bezpečí a umožňuje nám relaxovat. Se svými přírodními a hmatatelnými materiály řada nábytku Arkta kombinuje puristický styl (úsilí o stylovou čistotu v tvorbě) se severským způsobem života. Arkta redukuje umyvadlo na jeho podstatu, aniž by ztratilo svůj poetický styl.

Arkta nabízí řadu designových možností v kombinaci s jinými povrchy a variantami rukojetí. Se záměrným kontrastem nebo harmonickou zdrženlivostí se mísí s velmi odlišnými styly bydlení díky své univerzálnosti a skvělým možnostem kombinací.

Přehled modulů

Nábytková řada Arkta je založena na pozoruhodně jednoduchých základních principech. Dvanáct nábytkových modulů je k dispozici pro různá umyvadla a řešení vodovodních armatur jako nástěnné nebo umyvadlové armatury. Šířka modulů se pohybuje od 80 cm do 160 cm. Dostupný je ve dvou výškách 40 cm a 60cm, s jednou nebo více zásuvkami pro větší úložný prostor.

Doplňkové funkce

Volitelné noční světlo je umístěno pod Alape umyvadlem a umisťuje nábytek do centra dění v atmosférickém prostředí. Světlo vyzařuje do interiéru a zajišťuje, že můžete najít to, co hledáte v zásuvkách, i když je světlo v pokoji ztlumeno. Pro puristický vzhled nemají základní kusy nábytku úchytky a měkké zavírací lišty. Funkci samostatného zavírání Tip-On lze volitelně integrovat pro ovládání zásuvek.

Perfektní společníci

Další příslušenství jako jsou designová zrcadla, police nebo doplňkový nábytek doplňuje prostor umyvadla. Vysoké a středně vysoké skříně na povrchu nábytku vytvoří další úložný prostor a designová zrcadla zajištují optimální osvětlení.

Zaměření na udržitelnost

Sofistikovaný design a povědomí o životním prostředí se navzájem nevylučují. Arkta znamená stylový nábytek v kombinaci se závazkem k udržitelnému životnímu stylu. Naše ekologická odpovědnost se promítá do čistoty a estetiky. Kromě různých možností přizpůsobení a požadavků na design, funkčnost a preciznost se nábytková řada Arkta zaměřuje na udržitelné materiály. Použité komponenty jsou certifikované,  k životnímu prostředí šetrné a splňují nejvyšší standarty kvality a přirozené čistoty.