Keuco Axess

Bezbariérovost ruku v ruce s designem

Série vybavení pro bezpečnost a komfort ve spolupráci mezi Keuco a renovovaným designovým studiem Studio F. A. Porsche. Axess nabízí výrobky pro starší lidi a osoby s postižením. Univerzální sortiment nabízí pevnost a bezpečnost ve sprchovém koutě, vaně, u umyvadla i na WC toaletě. I přes vysokou stabilitu při držení a podpírání působí design lehce a elegantně.

Sklopné madlo

Opticky dokonalé sklopné madlo přiléhá ve složeném stavu dokonale ke stěně. Dvě různá vyložení 700 a 850 mm poskytují perfektní bezpečnost a pevnost. V případě velkého vyložení je sklopné madlo vhodné také pro větší WC pro vozíčkáře. I přes minimalistický design poskytuje madlo prokázanou nosnost až 115 kg. V dispozici až v 5 variantách.

Kolejnicový systém

Ve sprše sprchová tyč slouží navíc i jako stabilní madlo a poskytuje pocit bezpečí. Díky kolejnicovému systému lze i posunovač sprchy odblokovat jednou rukou lehkým stisknutím na druhé straně a posunout směrem nahoru nebo dolů. Totéž lze spravit se sprchou a v různých pozicích ji můžeme naklánět nahoru i dolů. Nabízí se ve 3 variantách povrchu- černý matný, pochromovaný a stříbrně eloxovaný hliník.

Stolička

Stolička přispěje na komfortu v koupelně a umožní se, při sprchování maximálně pohodlně a bezpečně, posadit. Ke stabilitě a bezpečnosti přispívá její protiskluzové zakončení. Na výběr je stolička s bílým sedákem s konstrukcí pochromovanou či hliníkovou a stolička s černým sedákem s konstrukcí černou matnou, pochromovanou a hliníkovou.