SOMMERHUBER - Designové radiátory PURE ART

Viditelné a hmatatelné keramické umělecké dílo od firmy Sommerhuber, které se hodí do obytných místností nebo do koupelny.

Mírné a zdravé infračervené teplo dobře vodivé keramiky vytváří bezprecedentní pohodu v každé obytné zóně. Tato jedinečná atmosféra tepla a pohody je nyní interpretována jako oteplovací "obraz" na zdi.

Snadno se instaluje jako televizor - prostě jen plug & play - a vychutnejte si relaxační a uklidňující keramiku. Infračervené teplo PURE ART je ideální pro využití mezi sezónními obdobími nebo pro vaše oblíbené místo určené pro relax. Čisté infračervené teplo v Home Spa.

Také v designu pro moderní koupelny, jako v luxusních lázních Home Spa, se využívá teplo PURE ART se zdravým infračerveným teplem s dlouhými vlnami. Vybíráte si pouze barvu a povrch glazury a sestavíte tak svůj individuálně navržený kus. 

Designové radiátory PURE ART v kombinaci s volitelným efektem nepřímého osvětlení vytváří okouzlující atmosféru v každé koupelně. Až 3 držáky ručníků udržují osušky příjemné a teplé.

Koupelnové radiátory PURE ART jsou k dispozici ve třech různých velikostech:

  • PURE ART ONE: 900 x 630 mm
  • PURE ART TWO: 1300 x 630 mm
  • PURE ART THREE: 1850 x 440 mm