Skleněné tlačítko TECEsquare II

Kvalitu nové povrchové úpravy skleněného tlačítka TECEsquare II teď pocítíte v konečcích prstů již při prvním zmáčknutí. Prudce elegantní saténové sklo ale zahalilo do nadčasové krásy nejen tato originální designová tlačítka toalety.

Minimalistický, čitelný a intuitivní design dvojčinného tlačítka TECEsquare II dává vyniknout novému povrchu saténového skla v klasické bílé, trendy černé, signální šedé i pískově béžové barvě. Stříbřité odlesky, které rozehrává lom světla v těle tlačítka, podtrhují relaxační efekt i funkci koupelny

Obzvláště jemný, jednotný a dokonale stylový vzhled prostoru koupelny dotvoří instalace tlačítka zapuštěně do obkladu. Je vhodné pro TECE nádržky s ovládáním zepředu i shora.

K okouzlujícímu skleněnému tlačítku TECEsquare II se saténovým povrchem perfektně ladí také nový kryt roštu sprchového žlabu TECEdrainline s povrchovou úpravou saténové sklo v bílé nebo trendy černé barvě. Je spolehlivým a velmi efektivním odtokem vody ze sprchového koutu, který garantuje perfektní čistotu. 3D spádování eliminuje usazování nečistot na těle žlabu a membránová uzávěra dokonce brání pronikání možného zápachu z kanalizace. Je vám k dispozici v délkách od 700 do 1500 mm.