Zážitková sprcha Aqua Moon

Německá společnost Dornbracht již před rokem představila na veletrhu ISH ve Frankfurtu lázeňské inovace, které koupelnám vtiskují charakter soukromých lázní. Důkazem je novinka v podobě zážitkové sprchy Aqua Moon, kde je centrálním prvkem hlavová sprcha zapuštěná do stropu. Představuje jedinečný individuální zážitek při sprchování, voda v kombinaci se světelnými programy dodává novou energii. Čtyři nově vyvinuté vodní proudy a fascinující barevné světelné scénáře se spojují v jeden emocionální zážitek.

Queen’s Collar je půlkruhový proud vody, který ve vás probudí pocit, jako byste stáli pod přírodním vodopádem. Masíruje hlavu, ramena i páteř.

Proud Embrace zahalí celé tělo do vody, ale hlava zůstává suchá. Zažijete silně intenzivní pocit úlevy.

Účinek proudu Aqua Circle se reguluje množstvím vody. Čím více vody, tím menší je průměr proudu vody. Tak vzniká silný proud, vhodný k mytí pokožky či vlasů.

Díky velkým, měkkým kapkám, které padají pouze díky gravitaci, přináší proud Tempest zážitek jako v přírodě při bouřkové přeháňce.

Více informací o sprchových technologiích naleznete v kategorii sprchové kouty nebo přímo v našem showroomu Dorint DG Centrum - koupelny Praha.