Veletrh ISH ve Frankfurtu

11.3.-15.3.2019 se uskutečnil veletrh ISH ve Frankfurtu a Dornbracht tam byl též a představil následující novinky:

  • Nadčasový design kolekce META je velmi rafinovaný. Tělo je sníženo na základní geometrický tvar lahve a zdokonaluje se do posledního detailu. Jasné linie s ladnými přechody a přesnými poloměry zajišťují harmonický design. Výtok z vodovodní baterie je pravidelně zeštíhlen až k perlátoru a ten je hladce integrovaný. META vděčí za svojí univerzálnost svým jasným linkám a funkčnosti a estetické životnosti. Všechny typy výrobku jsou k dispozici ve třech úpravách - leštěném chromu, matné platině a matné černé.
  • META SLIM koncepce META se ještě více zeštíhlela. Koncepce ovládání META SLIM byla dána obzvlášť nenápadnou konstrukcí – jeho jemná elegance byla výsledkem skrývání mechanismu uvnitř statické hlavice armatury. Mezera mezi hlavou a tělem se snižuje na minimum, aby se zdůraznily zcela štíhlé linie.
  • Nadčasový design META, ve své nejštíhlejší formě. META PURE má neuvěřitelně minimalistický design s kruhovou hlavou namísto páky a koncepce efektivního ovládání – úspora vody a energie pomocí její inovativní technologie měkkého kliknutí. Objem vody, která má být dodána, je předem nastavený, počínaje chladnou vodou; vyšší teploty jsou snadno a intuitivně dosaženy tak, že budete pokračovat v otáčení hlavice.
  • Emocionální zážitek, který se dotýká všech smyslů: AQUAMOON ATT jako elektronická verze, představuje vrchol koncepce výrobků celé rodiny AQUAMOON. AQUAMOON ATT dodává vnitřní a příznačnou zkušenost fyzickému zážitku z působení vody. Čtyři unikátní režimy sprchování, integrovaná světelná funkce, stejně jako vonná složka vytvářejí unikátní vodní vzrušení. Zároveň je AQUAMOON ATT vyvrcholením osobní zkušenosti s pocitem relaxace, osvěžení a bezpečí. Navíc, jako dokonale integrovaný, prakticky neviditelný předmět ve stropě, AQUAMOON ATT perfektně zapadá do architektury svého okolí. Vytváří dokonalé osvětlení, které dává smysl pro nekonečno, když se podíváte do kopule.
  • Aqua : Tento nově vyvinutý hladký povrch charakterizuje optickou hloubku, která je známá pouze ze skla, ale i přes tutéž ocelovou tenkou vrstvu glazury. Struktura uvnitř umyvadla je vždy poněkud odlišná, takže proč je každé umyvadlo absolutně jedinečné? Tři barevné odstíny Deep Blue, Deep Green a Deep Indigo se inspirovaly jemností vody. Umyvadlová mísa – s 3 milimetrovým silným ocelovým okrajem – dokonale zapadá do nového povrchu. Díky novým povrchům Aqua a Terra je Alape vybaveno možnostmi skvělého designu pro mycí plochy.
  • Steel19 – toto řešení se v současnosti spojuje s inovacemi a tradicí ve stejném rozměru – moderního designu v kombinaci s tradičními řemeslnými pracemi. Co je charakteristickým znakem symbiózy, je zamýšlená analogie mezi historickým dřezem a současnou černou ocelovou skříňkou. V tomto ohledu "Steel19" splňuje požadavky na kontrastní pojmy v oblasti designu s autentickými výrobky vyjadřující osobní životní styl.
  • Piccolo Novo je reinterpretace populárního klasického" Piccola ", které bylo uvedeno na trh v roce 1997 a bylo prvním štíhlým produktem z 3mm oceli. Tento nový produkt vykazuje současné úpravy vlastností, aktuálních barev a optimalizovaných rozměrů. Díky nepřetržitým změnám stylu v malých koupelnách hrají stále významnější roli barvy. Proto je sestava Piccolo Novo nejen v puristickém bílém provedení, ale také ve třech aktuálních barvách (Nordic, Oyster, Gravel), aby tyto nabízely ještě větší svobodu kombinace.

Všechny tyto novinky vám můžeme i osobně představit v našem show roomu Dorint DG Centru - koupelny Praha.