AQUAHALO

Výrobce armatur Dornbracht rozšiřuje své lázeňské aplikace o AQUAHALO, skulpturální zážitkovou sprchu navrženou podle vzoru klasického křišťálového lustru. Novinka od designéra Michaela Neumayra nabízí jedinečné zážitky v souladu s hlavní zásadou „Follow Your Bliss“: Tři účinné režimy proudu vody, včetně místa pro světlo a vodu integrovaného do stropu, poskytují meditativní a povzbuzující okamžiky štěstí v každodenním životě.

AQUAHALO je vodní socha s charakterem, design ve tvaru prstence, který se stane ústředním prvkem každé koupelny. Připevněna ve čtyřech bodech obíhá centrální místo pro světlo a vodu zapuštěné do stropu. Designér Michael Neumayr vycházel ve svém konceptu z Gustavského stylu, švédského směru inspirovaného antikou a francouzským neoklasicismem v době krále Ludvíka XVI. „Mou původní inspirací byl lustr, který visel v jídelně mých rodičů,“ vysvětluje Neumayr. Pokračuje: „Lesk olovnatého křišťálu a způsob, jakým odrážel světlo, mi v dětství vždy připomínal šumivou vodu. V tomto ohledu je AQUAHALO současnou, minimalistickou interpretací gustavského svícnu.

Produkt je k dispozici v pěti povrchových úpravách: chrom, broušená platina, champagne (22kt zlato) v lesklém a broušeném provedení a matná černá. Tři různé režimy proudů vody spolu s integrovaným světlem zajišťují jedinečné zážitky z vody: V případě Aqua Circle Rain padá voda z kruhu jako měkký kužel a vytváří relaxační a meditativní efekt. Tempest Rain je jako osvěžující sprška deště, která přichází ze všech stran. Jemné kapky padají zdánlivě bez tlaku a přinášejí jasnost i energii. Diamantový déšť zase spojuje vodu a světlo do křišťálově čistého proudu, který působí uklidňujícím a estetickým dojmem. Všechny tři režimy proudu vody přinášejí tělu i duši chvíle zotavení a umožňují vítaný odpočinek od hektických každodenních událostí.

Zobrazte si katalog AQUAHALO