Ubytování Krkonoše Strážné

Ubytování Krkonoše, které vám nabízí bouda Šestidomí vás jistě nezklame. Krásné pokoje, dobré jídlo a především krásná krajina, kterou vám poskytnou jedině Krkonoše. Krkonoše turistika je lákadlem pro všechny věkové skupiny nejen z České republiky.

Apartmány Krkonoše - celoroční vyžití 

Dovolená Krkonoše - Strážné je výjimečnou lokalitou, protože zde jsou naprosto skvělé podmínky jak pro zimní dovolenou, tak i pro tu letní. Penzion Strážné (Šestidomí) uvítá návštěvníky v kteroukoliv roční dobu. V létě jsou zde krásné podmínky pro pěší turistiku či cyklistiku a v zimě jsou zde profesionálně připravené sjezdovky a běžkařské tratě. Zdejší krajina vám nabídne vše potřebné. Přítomnost půjčoven sportovního vybavení a lyžařských škol jsou samozřejmostí. Chata Strážné je tu pro vás.

Letní dovolená - aktivity - kola, tenis, fotbal... 

Ubytování kola krkonoše - v letní sezóně mezi oblíbené aktivity,, které se dají ve Strážném podniknout patří cyklistika, pěší turistika, tenis nebo fotbal. Jsou zde totiž jak tenisové kurty, tak i fotbalové hřiště. V Krkonoších je také mnoho cyklostezek, které vám nabídnou krásné okolí a čistý vzduch na cestě. Během horkých letních dnů můžete také zavítat na venkovní koupaliště nebo naopak při nepřízni počasí navštívit aquapark v nedalekém Špindlerově Mlýně. Jestliže chcete jet do Krkonoš na kola, tak bouda Šestidomí je určitě vhodnou volbou.

Zimní dovolená - Krkonoše apartmány na sjezdovce 

Ubytování lyže krkonoše - zejména příznivci lyžování a jízdy na snowboardu vědí, že Krkonoše jim v zimě nabídnou ideální podmínky pro provozování těchto sportů. Splněným snem jsou pro návštěvníky pak apartmány na sjezdovce - Krkonoše. Na své si přijdou nejen nároční lyžaři, ale i ti nejmenší, které se teprve učí zvládat první obloučky. Pro ty jsou určeny lyžařské školy s perfektním zázemím a zkušenými instruktory. Mezi oblíbená střediska patří zejména Herlíkovice nebo Špindlerův Mlýn. V oblasti Krkonoš najdou běžkaři několik set kilometrů upravených tras. 

Ubytování Krkonoše je pro každého

Jestli uvažujete o ubytování Vrchlabí, tak Strážné je vzdáleno jen pár kilometrů. Pokud vás tedy nabídka boudy Šestidomí zaujala, tak se jistě vyplatí změnit původní plán. Většina návštěvníků Krkonoš nepřijíždí na pouhý den, nýbrž zůstává déle a hledají ubytování na celý týden a více. Bouda Šestidomí v současnosti pronajímá pouze celou chalupu. Je však možnost se domluvit individuálně a v sezóně si lze pronajmout třeba jen apartmán Krkonoše.  Ať už hledáte apartmány s vlastní kuchyní v Krkonoších nebo skromné "dvojlůžáky" za dobrou cenu, tak to vše zde najdete. Ubytování Strážné, které vám doporučujeme, vás nadchne. Ti, co si během dovolené chtějí orazit od vaření, mohou navštívit místní restaurace Strážné, které nabízejí místní kulinářské speciality.