Karavany Praha - pronájem karavanů

Pro pronájem karavanu volejte:
774 071 108
777 128 805
Denně 9:00 - 18:00

Karavany Praha

Pokud přemítáte nad moderním a pohodlným způsobem cestování na dovolenou, tak karavany mohou být odpovědí. Společnost Karavany Praha vám mohou pronajmout zcela nové karavany a to za výhodnou cenu, která vás potěší. Zajímáte-li se o pronájem karavanů či obytných vozů tak se určitě obraťte na zmiňovanou firmu. V případě zájmu o pronájem obytného vozu vám sdělí všechny informace, které vás budou zajímat a vysvětlí vám, jak přesně funguje jejich půjčovna obytných aut.

Na jejich webu Karavany Praha máte možnost dohledat všechny potřebné informace o jednotlivých karavanech k pronájmu a také spoustu doporučení a rad pro cestu. Mají vlastní rezervační systém, díky kterému máte možnost vidět aktuální vytížení konkrétních vozů. S rezervací vám doporučujeme příliš neváhat, protože termíny na hlavní letní sezonu jsou obsazené měsíce dopředu. Po vyřízení nezbytných formalit bude váš karavan připraven a budete se moci vydat na vaší nevšední dovolenou.

Pronájem karavanů – trendy

Možnosti cestování je stále více a více. Přicházejí nové možnosti a ty staré se neustále modernizují. Jednou z takových možnosti je právě možnost cestování v zapůjčeném karavanu. Zvláště v posledních letech tato obliba stoupá. Lidé touží po tomto druhu cestování, protože chtějí na cestě mít 100% volnost a měnit své rozhodnutí a cíl cesty nezávisle na ubytování. Obytné karavany nebo obytné vozy vám na dovolené nabídnout určitě mnohem více volnosti.

Cestování s obytným vozem vaši dovolené dodá opravdu velkou svobodu.Můžete si jet kam chcete a kdy chcete, zůstat na místě jak dlouho chcete a celou dovolenou si zorganizovat a přizpůsobovat dle vaší nálady, která se může třeba i měnit a ničemu to nevadí. Lidé, kteří ocení, že si nemusí nic moc plánovat dopředu a řešit detaily, tak pro ně pronájem karavanu jako na míru šitý. Jen tak se nechají unášet cestou a jedou tam, kam zrovna chtějí. Hlavní výhodou však je, že tyto plány můžete kdykoliv změnit a to velmi lehce. Nemusíte rezervovat žádný hotel, rušit dosavadní ubytování atd. Pouze změníte směr s vámi půjčeným karavanem. Veškerý komfort a klid na duši při cestě vám zaručí půjčovna karavanů Praha. Vozy jsou plně pojištěny a tak nemusíte mít strach z případné nehody.

Pronájem obytných vozů – profesionální přístup

Pořízení úplně nového karavanu je nad rámec většiny obyvatel. Avšak řešení v podobě pronájmu karavanu je už dosažitelné pro drtivou většinu lidí. Nemusíte se ani příliš bát z poškození vozu a následné astronomické pokuty, protože půjčovna karavanů, kterou vám zde doporučujeme má všechny své karavany plně havarijně pojištěny. Proto vám doporučujeme zavedenou firmu Karavany Praha, která vychází vstříc i těm nejnáročnějším klientům. Tato půjčovna karavanů vás jistě nezklame.

V nabídce mají kvalitní a nové karavany. Samotné cestování tímto způsobem v dnešní době je velkou radostí, neboť samotné půjčení karavanu je zcela jednoduché, rychlé a bezstarostné.

Nejen v České republice, ale i v zahraničí existuje neustále se rozšiřující zázemí s kempy pro karavany nebo místa uzpůsobena pro parkování karavanu. Pokud s takovými místy chcete poradit, tak i s tímto dotazem se na půjčovnu karavanů můžete obrátit.

Půjčovna karavanů – pohodlí na cestách

Při cestě s půjčeným karavanem si jistě užijete bez starostnou jízdu. "Nemusíte totiž mít strach z případné nehody", protože půjčovna karavanů Praha má všechny své obytné vozy plně havarijně pojištěné. 

Na cestu se tak můžete vydat s pocitem klid bez zbytečných komplikací a obav. Jednotlivé karavany a obytné vozy jsou připraveni pro provoz jak v letním, tak i zimním období. Jsou skutečně univerzálně vybaveny pro celoroční provoz a nemusíte se proto při plánování dovolené nijak omezovat v závislosti na ročním období. Mnoho lidí je také překvapeno tím, že většinu příslušenství vám půjčovna poskytne zdarma.

Obytné vozy – nabízené příslušenství:

Společnost Karavany Praha vám bezplatně zapůjčí řadu příslušenství. Pro více informací pro pronájem karavanů naleznete na jejich stránkách.

Společně se zapůjčením karavanů nabízí bezplatné zapůjčení následujícího příslušenství:

  • plynový gril
  • kempingový nábytek
  • ložní prádlo, vč. ručníků
  • kávovar Nespresso
  • nosič pro 4 kola

Za příplatek vám poskytnou i následující příslušenství, které ještě více oživí vaši dovolenou:

  • horské kolo
  • paddleboard
  • skútr Vespa 50

 

Za koupelny Praha DORINT DG CENTRUM plně doporučujeme!